Haber Detayı
02 Temmuz 2018 - Pazartesi 12:19 Bu haber 999 kez okundu
 
MARMARA MARDİNLİLER DERNEĞİ FUTBOL TAKIMI KURUYOR
İstanbul'da faaliyet yürüten Marmara Mardinliler Derneğinde dün gerçekleştirilen toplantıda Marmara Mardinliler Derneği Spor Takımının temeli atıldı.
İstanbul Haberi
MARMARA MARDİNLİLER DERNEĞİ FUTBOL TAKIMI KURUYOR


İstanbul'da  faaliyet yürüten  Marmara Mardinliler Derneğinde dün gerçekleştirilen toplantıda  Marmara Mardinliler Derneği Spor Takımının temeli atıldı. 

 

Marmara Mardinliler Derneği bünyesinde bir projeye daha imza atıldı.AK Parti İstanbul Milletvekili  Hasan TURAN, 24. Dönem AK Parti Diyarbakir Milletvekili   Cuma İÇTEN ve bazı üyelerin katılımıyla düzenlenen törende futbolculara formaları teslim edildi. Marmara Mardinliler Derneği Spor komisyonu başkanı  Sait Alkol ve Dernek başkanı   Fuat Bodur ve Marmara Mardinliler Güngören kadın kolları Başkanı  Leyla Karahan'ın  da katıldığı toplantıda yapılan açıklamada ,Gençleri  kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, sporun yaşam tarzı haline gelmesini sağlamak, her daim sağlıklı, vatanına,  milletine, dinine milletine,ülkesine  sahip çıkan bireyler yetiştirmek  amacıyla Futbol takımı kurulmasına karar verildiği bildirildi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARMARA, MARDİNLİLER, DERNEĞİ, FUTBOL, TAKIMI, KURUYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı