Haber Detayı
27 Ekim 2017 - Cuma 22:15 Bu haber 1242 kez okundu
 
MEMUR-SEN sınıfta kaldı !!!!!
Dinbirsen Genel Başkanı Yusuf Özdemir'den Memur Sen'e tepki....
Kamudan Haberler Haberi
MEMUR-SEN sınıfta kaldı !!!!!

Gelecek nesillerimizin, olmazsa olmazları öğretmenlerimiz Kırılıp gücenmesinler diye birçok olumsuzluğa göz yuman, tabi burada kıstas üye kaybetmemek adına öğretmenlerimizin geleceğiyle oynayan EĞİTİMBİRSEN aklınız yenimi başınıza geldi.

 

Güya Öğretmen Performans Sistemin de olumsuzluklar var bahanelerde her zamanki gibi hazır ,  “durmadan değişen eğitim politikaları”na” atan yetkili sendika açıklamalarınıza dikkat edin. Hükümetin politikalarını eleştirirken büyük hata içerisindesiniz, madem hatalı politika siz bu hükümetin yetkili sendikası değimlisiniz?

 

Performans sistemini içeriğine bakıldığında ölçme yetkisinin sizler aracılığı ile atanan bilgisi, tecrübesi ölçülmemiş sadece referansla gelmiş okul idarecileri ile öğretmenlerimiz karşı karşıya getirecek bu uygulama sadece politik bir sorun değil sizlerin işlerinize gerekli özen i göstermediğiniz için olabilir mi? Adil ve adaletli olun sözde uygulanabilirliğinin zayıf olmasından ötürü endişelerinizin üye kaybınıza yönelik olduğu aşikârdır.

 

Çalışan Sen Konfederasyonu ve Dinbirsen Genel Başkanı  Yusuf Özdemir, denetlenmeyen iş gücünün kendisini yenilemesi, geliştirmesi ,hizmet ettiği alanlarda verimli olamayacağı kanaatindeyim. Kamu yararı göz önünde bulundurularak,  eğitim denetiminde, performansı yükselterek kalite çıtasını yükseltmek, eğitimcilerin denetlemesi ile gerçekleşecekse mutlaka denetlenmelilerdir. Eğitim Bir Sen ve MEMURSEN kaç yıldır yetkili sendikasınız yaptığınız yapacağınız ortadadır, birlik ve beraberliği Ülke menfaatlerini düşünüyorsanız üzerinize düşen asli tek bir görev vardır, oda bir an önce istifa etmek, samimi çalışma yapmadığınızdan eğitimin durumu ortada sizin yerinizde kim olsa şimdiye istifa etmişti.

 

Sağlıklı nesillerimiz için sağlıklı eğitimcilerimiz olması şarttır. 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

 
 
Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MEMUR-SEN, sınıfta, kaldı, !!!!!, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı