Haber Detayı
30 Temmuz 2017 - Pazar 11:20 Bu haber 604 kez okundu
 
MERSİN'DE MUHTARLIKLARA ENGELSİZ ERİŞİM
Mersin Büyükşehşir Belediyesi, Tarsus ilçe merkezinde engelli bireylerin muhtarlıklara engelsiz bir şekilde ulaşabilmesi için 28 muhtarlık binasına engelli rampası inşaa edildi.
Mersin Haberi
MERSİN'DE MUHTARLIKLARA ENGELSİZ ERİŞİM

Mersin Büyükşehşir Belediyesi, Tarsus ilçe merkezinde engelli bireylerin muhtarlıklara engelsiz bir şekilde ulaşabilmesi için 28 muhtarlık binasına engelli rampası inşaa etti ve etmeye de devam edeceklerini belirtmesi üzerine Tüm Mersin Muhtarlar Derneği Başkanı Şeref Bolat'tan Başkan Kocamaz'a teşekkür geldi.

 

Tarsus’ta engel kalmadığını ve engelleri engel olmadan aştıklarını kaydeden Tüm Mersin Muhtarlar Derneği Başkanı Şeref Bolat, bu çalışmanın Tarsus ilçemizden sonra tüm ilçelerimizde de devam etmesi gerektiğini açıkladı.

 

Muhtarlar Başkanı Şeref Bolat, "Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz’a ve Mersin Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanına teşekkür ediyorum. Hangi muhtarımızın yada mahalle sakinimizin sorununu ilettiysek hallettiler. Gerçekten melek gibi bir başkanımız var. Her türlü insanın derdinden halinden anlıyor. Engelleri aşabilecek, aşamadığı engelleri de ortadan bir şekilde kaldırabilecek kadar güçlü bir insan kendisi. Böyle birşeyi düşünüp faaliyete geçirmesi bizi çok sevindirdi. Biz bu kadar sevindiysek, engeli olan vatandaşlarımızı düşünemiyorum. Kimse unutmasın engel vücutta değil, kalpte olur. Eğer bir insan kalbi engelliyse, işte onun pek bir çözümü yoktur” dedi.

 

 

ARTUKLU AHBER AJANSI-MERSİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MERSİN'DE, MUHTARLIKLARA, ENGELSİZ, ERİŞİM,
Yorumlar
Haber Yazılımı