Haber Detayı
19 Kasım 2017 - Pazar 09:51 Bu haber 826 kez okundu
 
MHP SİNCAN İLÇE YÖNETİMİ’NDEN BAŞKAN ERCAN’A ZİYARET
Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. MHP Sincan İlçe Başkanı Altuğ Barış Doğan ve İlçe Yönetimi, Başkan Ercan’ı makamında ziyaret etti.
Belediye Haberleri Haberi
MHP SİNCAN İLÇE YÖNETİMİ’NDEN BAŞKAN ERCAN’A ZİYARET

 

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. MHP Sincan İlçe Başkanı Altuğ Barış Doğan ve İlçe Yönetimi, Başkan Ercan’ı makamında ziyaret etti. Doğan, Başkan Ercan’a yeni görevinde başarılar diledi.

 

 

MHP Sincan İlçe Başkanı Altuğ Barış Doğan ve İlçe Yönetimi Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Doğan “Başkan Murat Ercan’a yeni görevinde başarılar diliyorum. Bu yeniliğin Sincan halkı için hayırlı olmasını umuyorum. Başkan Ercan’ın ilçeye katkıda bulunacağına inanıyorum” diye konuştu.

 

 

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan da MHP Sincan İlçe Başkanı Altuğ Barış Doğan ve İlçe Yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini belirtti. Başkan Ercan “MHP’den arkadaşlarımız ilçemizin daha iyi yerlere gelmesi için fikir ve önerilerini sundular. Biz ilçemizin kalkınması ve gelişmesi için her sese, her kesime kulak veririz. Kapımız herkese açık” dedi. 

 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, SİNCAN, İLÇE, YÖNETİMİ’NDEN, BAŞKAN, ERCAN’A, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı