301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Kasım 2013 - Çarşamba 22:24 Bu haber 3690 kez okundu
 
MİDYAT'TAKİ PARKLARA MEÇHUL SALDIRILAR
Mardin ili Midyat ilçesinde Midyat Belediyesi tarafından çocukların rahatı ve güveni için yapılan parklar kimliği meçhul kişiler tarafından tahrip ediliyor.
Polisiye Haberler Haberi
MİDYAT'TAKİ PARKLARA MEÇHUL SALDIRILAR

Mardin ili Midyat ilçesinde Midyat  Belediyesi tarafından  çocukların rahatı ve güveni için yapılan parklar kimliği meçhul kişiler tarafından tahrip ediliyor.

 Midyat Belediyesi   tarafından ilçe merkezinde çocukların oyun gurupları ve oturma gurupları, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından zarar veriliyor. Kişiler park içindeki oyun guruplarını yaktıkları  ve zarar verdikleri belirtiliyor. 

   Şehrin güzel bir şekilde gözükmesini, temiz bir ortamın olmasını ve çevrenin temiz bir şekilde kalmasını sağladıklarını belirten, Midyat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Ömer İşler, Midyat ilçesindeki parklara yapılan tahribatlardan , duyduğu üzüntüyü dile getirerek, "Belediyemiz yaşanabilir bir Midyat için çalışmalarını aralıksız sürdürüyoruz. Çocuklarımızın rahat ve güvenli bir şekilde oynamalarını sağlamak için son yıllarda birçok park yaptık. Yapılan parklara verilen zarar bizi üzmektedir. Yapılan parklar belediyenin değil Midyatlılarındır. Bu tür çirkin davranışta bulunanları vatandaşlarımızın uyarması ve bizlere bildirmesini istiyoruz dedi.


ARTUKLU HABER AJANSI-MİDYAT

 
 
Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Mardin, ili, Midyat, ilçesinde, Midyat, , Belediyesi, tarafından, , çocukların,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MİDYAT'TAKİ PARKLARA MEÇHUL SALDIRILAR
MİDYAT'TAKİ PARKLARA MEÇHUL SALDIRILAR
Yorumlar
Haber Yazılımı