Haber Detayı
13 Mart 2014 - Perşembe 18:42 Bu haber 738 kez okundu
 
Milletvekili Şahkulubey'den 14 Mart Tıp Bayramı mesajı
AK Parti Mardin Milletvekili ve TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı Ecz. Gönül Bekin Şahkullubey “14 Tıp Bayramı” münasebetiyle dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Mardin Haberi
Milletvekili Şahkulubey'den 14 Mart Tıp Bayramı mesajı

 
AK Parti Mardin Milletvekili ve TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı Ecz. Gönül BekinŞahkullubey “14 Tıp Bayramı” münasebetiyle dolayısıyla bir mesaj yayınladı.Şahkulubey, mesajında şu ifadelere yer verdi;
 
“Karşılaşılan türlü güçlüklere rağmen, vatandaşlarımızın sağlık sorunlarının çözümüne yönelik insanüstü gayret gösteren, karşılıksız ve beklentisiz hizmet veren hekimlerimiz, insanı iyileştirme ve yaşatmaya vesile olma gibi kutsal görevleri üstlenmektedirler.
 
Ülkemizin sağlık alanında yaptığımız çalışmalarla geride bıraktığımız 12 yıl boyunca uygulamaya koyduğumuz ve hayata geçirdiğimiz her proje, hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın olağanüstü gayreti ile gerçekleşmiştir. Hep beraber birçok başarıya imza atılmıştır.

Hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın mesleklerinde göstermiş oldukları gayretler bizler için iftihar kaynağıdır. AK Parti Hükümeti olarak, hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın bu fedakârlıklarına karşılık olarak ülkemizin imkânları ve kaynakları paralelinde iyileştirmeler yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Çünkü hekimlerimiz ve bütün sağlık çalışanlarımızın gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeden özverileriyle, emekleriyle daha fazlasını hak ettiğini, herşeyin en iyisine layık olduklarını düşünüyoruz.

 
Bu duygu ve düşüncelerle bütün hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutlar şükranlarımı sunarım ”dedi.
 
ARTUKLU HABER AJANSI
Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: AK, Parti, Mardin, Milletvekili, TBMM, Dilekçe, Komisyonu, Başkanı, Ecz, Gönül,
Yorumlar
Haber Yazılımı