301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Temmuz 2018 - Cumartesi 19:34 Bu haber 847 kez okundu
 
MİNİK “ÇAPO” SAHİBİYLE BERABER MEZUNİYET POZU VERDİ!
Yeditepe Üniversitesi Diş hekimliğinden mezun olan öğrencilerden Seray Akıncı, kendisiyle birlikte sevimli köpeği Çapo ile beraber kep atma töreninde hem güzel anlara neden oldu, hem de hayvan sevgisi konusunda mesaj verdi.
- Haberi
MİNİK “ÇAPO” SAHİBİYLE BERABER MEZUNİYET POZU VERDİ!

Eğitim- öğretim bitiş sezonlarının vazgeçilmezi olan kep atma törenlerinde bir ilk yaşandı. Yeditepe Üniversitesi Diş hekimliğinden mezun olan öğrencilerden Seray Akıncı, kendisiyle birlikte sevimli köpeği Çapo ile beraber kep atma töreninde hem güzel anlara neden oldu, hem de hayvan sevgisi konusunda mesaj verdi.

 

 

Yeditepe Üniversitesi mezunlarının kep atma töreninde yaşanan bir ilk, katılan veli ve öğrencilerin yüzlerinde tebessüme neden oldu. Diş hekimliği mezunlarından Seray Akıncı çok sevdiği köpeği Çapo ile birlikte kep atma törenine katıldı. Köpeğin sahibi Seray Akıncı,”Yedi yıldır hayatıma ortak olan ufak dostum, eğitimim süresince hep yanımdaydı. Sabahladığım gecelerimde, erken uyandığım günlerimde hep o vardı, sınava giderken şans istediğim, dönünce oyunlar oynadığım dostumun, mezuniyetimde de yanımda olmayı hak ettiğini düşündüm. Şiddet eylemleriyle sık sık üzüldüğümüz bu günlerde, hem mutlu günümü Çapo 'mla paylaşmak, hem de herkesin yüzünde bir an bile olsa bir tebessüme neden olup, hayvan sevgisine dikkat çekmek istedim. ” Dedi.

 

Güzel görüntülerin sahne aldığı törende mezun öğrenciler sevimli köpek Çapo ile fotoğraf çekme yarışına girdi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MİNİK, “ÇAPO”, SAHİBİYLE, BERABER, MEZUNİYET, POZU, VERDİ!,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı