301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Ocak 2019 - Çarşamba 20:15 Bu haber 5981 kez okundu
 
MURAT ÇUHADAR ADAYLIKTAN ÇEKİLEREK AK PARTİ'YE KATILDI
Artuklu Bağımsız Belediye Başkan adayı Murat Çuhadar,Bugün yaptığı kamuoyu açıklamasının ardından,Artuklu ilçe Başkanlığına giderek,Ak Parti saflarına katıldı.
SEÇİM HABERLERİ Haberi
MURAT ÇUHADAR ADAYLIKTAN ÇEKİLEREK AK PARTİ'YE KATILDI


Artuklu Bağımsız Belediye Başkan adayı  Murat Çuhadar,Bugün yaptığı kamuoyu açıklamasının ardından,Artuklu ilçe Başkanlığına giderek,Ak Parti saflarına katıldı.

 

Üçlü Başkanlık Konseyi adı altında bağımsız olarak Artuklu ilçe başkan adayı olan Murat Çuhadar,bugün Ak Parti Artuklu ilçe başkanlığına gidrerek,Ak Parti'ye üye oldu.Üyelik formunu doldurrmasının ardından Artuklu ilçe başkanı Serdal Bağış tarafından Murat Çuhadar'a Ak Parti rozeti takıldı.

 

KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR

''31 Mart tarihinde gerçekleşecek Belediye Başkanlığı seçimine Bağımsız Başkanlık Konseyi modeli olarak Mehmet Özkan ve Esat Eldem kardeşlerimizle aday olacağımızı açıklamış ve bu yönde çalışmalarımıza başlamıştık. Hedefimiz ve tek gayemiz güçlü ve müreffeh bir mardin oluşturmaktı. Makus kaderi değiştirme çabasıyla bu yolda kıymetli Mardin halkının teveccüh ve desteklerini minnet duyacağımız ölçüde almıştık ve oluşan güven çemberi içerisinde projelerimizin bir kısmını açıklamıştık. Söylediğimiz ve söyleyeceğimiz her şeyin arkasındayız. Ancak birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz yeni şans döneminde Ak Parti aday olarak çok değerli ve deneyimli biri olan Sayın A.Kadir TUTAŞI beyefendiyi aday gösterdi. Bizlerin amacı ego ve heves peşinde koşmak değildir. Bu nedenle Bağımsız adaylıktan vazgeçip, bundan sonraki süreçte var gücümüzle Ak Parti ve A.Kadir Tutaşı birlikteliği ile çalışıp Mardin ve mardinlileri hakettikleri güzelliklere kavuşturmaktır hedefimiz. Sevgili Gençler, kıymetli hemşehrilerim Ben ve Arkadaşlarım size ne söz verdiysek o sözler birer birer yerine gelecektir. Bugün Ak Parti Artuklu İlçe Başkanımız Sayın Serdal Bağış beyefendinin kalbimizin üstüne taktığı sorumluluk ve hizmet amblemi olan rozetin tüm gerekliliklerini yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Mardin bu seçimde bütünüyle kazanacak ve MARDİN KAZANACAK. Doğruluğuna inandığımız ve istişareler sonucu verdiğimiz bu kararımızı destekleyeceğinizi biliyorum. Bu nedenle tüm halkımızın bu seçimde Tüm Mardin’i esas alan gayret ve emek çerçevesinde hizmete ve emeğe davet ediyorum.

Saygılarımla
Başkanlık Konseyi adına
Murat ÇUHADAR''

 

Murat Çuhadar ve arkadaşları Ak Parti Artuklu Belediye başkan adayı Abdulkadir Tutaşını ziyaret ettiler.Ziyaretin ardından yapılan açıklamada;''

''Efsane Başkan A.Kadir Tutaş ı ile birlikte güçlü mardin tesis etmeye geliyoruz. Canımızla varımızla Mardin için varız''Denildi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MURAT, ÇUHADAR, ADAYLIKTAN, ÇEKİLEREK, AK, PARTİ'YE, KATILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı