Haber Detayı
10 Ağustos 2018 - Cuma 08:53 Bu haber 659 kez okundu
 
NUSAYBİN BELEDİYESİNDEN ÇOK ÖNEMLİ DUYURU
Nusaybin Belediyesinden yapılan yazılı duyuruda Nusaybinli vatandaşlar uyarılarak ,''Yüzme alanı olarak kullanılması yasaklanan yerlerde suya girenlere ilgili mevzuatı gereği idari yaptırım uygulanacaktır.''Denildi.
- Haberi
NUSAYBİN BELEDİYESİNDEN ÇOK ÖNEMLİ DUYURU

Nusaybin Belediyesinden yapılan yazılı  duyuruda Nusaybinli vatandaşlar uyarılarak ,''Yüzme alanı olarak kullanılması yasaklanan yerlerde suya girenlere ilgili mevzuatı gereği idari yaptırım uygulanacaktır.''Denildi.

 

Nusaybin Belediyesinden yayınlanan ''  ÖNEMLİ DUYURU''başlıklı uyarı şöyle:

 

Ülkemizde her yıl başta çocuk ve gençlerimiz olmak üzere birçok vatandaşımız serinlemek için girdikleri baraj, gölet, kanal, akarsu ve su birikintilerinde boğularak hayatlarını kaybetmektedir.

Yaz sezonunun başlaması ile birlikte boğulma olaylarının artacağı göz önünde bulundurularak; bu olumsuz olayların önüne geçmek ve vatandaşlarımızın can güvenliğini sağlamak amacıyla; yüzme alanı olarak belirlenmeyen yerlerde bulunan uyarı levhaları dikkate alınmalıdır.

Yüzme alanı olarak kullanılması yasaklanan yerlerde suya girenlere ilgili mevzuatı gereği idari yaptırım uygulanacaktır.

Tüm vatandaşlarımıza önemle duyurulur.''Denildi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN/NUSAYBİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: NUSAYBİN, BELEDİYESİNDEN, ÇOK, ÖNEMLİ, DUYURU,
Yorumlar
Haber Yazılımı