Haber Detayı
12 Ocak 2018 - Cuma 18:01 Bu haber 1254 kez okundu
 
ÖNDER'DEN KÜDÜS ZİYARETİ ÖDÜLLÜ HALK KOŞUSU
ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Mensupları Kudüs davasının yanında olduklarını ve Kudüs’ü asla yalnız bırakmayacaklarının bir ifadesi olarak koşacaklar.14 ocak 2018 pazar günü saat 10.30'da Çengelköy 15 Temmuz çeşmesi önünde başlayacak Halk koşusuna katılımın yoğun olması bekleniyor.
Gündem Haberi
ÖNDER'DEN KÜDÜS  ZİYARETİ ÖDÜLLÜ HALK KOŞUSU

 ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Mensupları Kudüs davasının yanında olduklarını   ve  Kudüs’ü asla yalnız bırakmayacaklarının  bir ifadesi olarak koşacaklar.14 ocak 2018 pazar günü saat 10.30'da Çengelköy 15 Temmuz çeşmesi önünde başlayacak Halk koşusuna katılımın yoğun olması bekleniyor.

 

Miting, gösteri, eylem değil bu defa meramıarını kamuoyuna sporla anlatacaklar 

 

ÖNDER - Öncü Gençlik ve Spor Kulübü olarak Kudüs Halk Koşusu düzenliyoruz. Çengelköy 15 Temmuz Çeşmesi’nden başlayacak olan koşumuz, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Şehitler Anıtı’nda son bulacak. Koşuya katılanlara çekilişle Kudüs ziyareti hediye edilecek, tüm katılımcılara ise Kudüs madalyası dağıtılacak. Programın sonunda sanatçı Ömer Karaoğlu, başta Kudüs eseri olmak üzere sevilen ezgilerini seslendirecek.

 

Öncü Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Dr. Mustafa Canbey, “Hepimizin ortak değeri Kudüs için yapacağımız ‘Bayrak Senin Elinde’ temalı Kudüs koşusunda sizleri de aramızda görmek istiyoruz. Kudüs konusundaki haklı davamızı dünyaya duyurmak amaçlı düzenlediğimiz bu anlamlı faaliyete katılımınız bizleri onurlandıracaktır” dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ÖNDER'DEN, KÜDÜS, , ZİYARETİ, ÖDÜLLÜ, HALK, KOŞUSU,
Yorumlar
Haber Yazılımı