Haber Detayı
27 Nisan 2018 - Cuma 21:25 Bu haber 2312 kez okundu
 
ORHAN MİROĞLU 27.DÖNEM MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞI İÇİN BUGÜN BAŞVURUDA BULUNDU
Ak Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu,27.Dönem Milletvekili seçimi için aday adaylığı başvurusunu AK Parti Genel Merkezinde yaptı.
SEÇİM HABERLERİ Haberi
ORHAN MİROĞLU 27.DÖNEM MİLLETVEKİLİ  ADAY ADAYLIĞI İÇİN BUGÜN BAŞVURUDA BULUNDU

Ak Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu,27.Dönem Milletvekili seçimi için aday adaylığı başvurusunu AK Parti Genel Merkezinde yaptı.

 

25  ve 26.dönem Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu,Bugün Ak Parti Genel Merkezine uzun süredir Başdanışmanlığını yapan ve Van'dan Ak Parti Milletvekili aday adayı olan Nezaket Erörs ile birlikte gelerek,Başvuru formlarını doldurarak hazırladıkları başvuru dosyalarını birlikte teslim ettiler.

 

Aday adylık başvurusunda bulunan Ak Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu yaptığı açıklamada;''27.Dönem Milletvekili seçimi için aday adaylığı başvurumuzu AK Parti Genel Merkezi’nde yaptık. Bu kutlu davada yer almaktan, millete hizmet yolunda çalışmaktan gurur duyuyorum. Şu ana kadar destekleriyle yanımdan ayrılmayan başta eşim Canan’a, kızım Hiwa’ya ve merhum oğlum Zerdeşt’e, isimlerini tek tek sayamayacağım ama her zaman yanımızda olan aile dostlarımıza, hizmetin ve değerin en büyüğünü hak eden Mardin halkına teşekkürlerimi sunuyorum. Allah nasip ederse yeni dönemde milletime hizmet etmekten onur duyuyor olacağım.''Dedi

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

HABER:ABDULLAH ORTAÇ

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ORHAN, MİROĞLU, 27.DÖNEM, MİLLETVEKİLİ, , ADAY, ADAYLIĞI, İÇİN, BUGÜN, BAŞVURUDA, BULUNDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı