301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Kasım 2018 - Salı 20:10 Bu haber 1149 kez okundu
 
ORHAN MİROĞLU'NDAN 30.EVLİLİK YILDÖNÜMÜNDE EŞİ CANAN MİROĞLU'NA GÜL SÜRPRİZİ
AK Parti MKYK Üyesi ve Medya ve Tanıtım Başkan Yardımcısı Orhan Miroğlu Evliliklerinin 30.Yıldönümünde eşi Canan Miroğlu'na Gül yaprakları ile donattığı masada yemek yedi.
- Haberi
ORHAN MİROĞLU'NDAN  30.EVLİLİK YILDÖNÜMÜNDE  EŞİ CANAN MİROĞLU'NA GÜL SÜRPRİZİ

AK Parti MKYK Üyesi ve Medya ve Tanıtım Başkan Yardımcısı Orhan Miroğlu Evliliklerinin 30.Yıldönümünde eşi Canan Miroğlu'na Gül yaprakları ile donattığı masada yemek yedi.

 

AK Parti MKYK Üyesi ve Medya ve Tanıtım Başkan Yardımcısı Orhan Miroğlu,Canan Miroğlu ile 1988 Yılında evlenmiş ve Canan Hanım ile evliliğinden Zerdeşt ve Hiwa  isimli çocukları dünyaya gelmişti.

 

Orhan Miroğlu Evliliklerinin 30.yılı dolayısıyla etkin olarak kullandığı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları ;

 

''Sevgili Canan’la evleneli otuz yıl oldu. 12 Eylül faşizminin tutsaklığından kurtulup özgürlüğüme kavuştuğum yıl Canan isminde bir melekle tanıştım ve onunla hayatımı birleştirdim. Zor zamanlar yaşadık, acı çektik yas tuttuk.

 

Zerdeşt ve Hiwa’yı verdi Allah. Her evlilik yıldönümünde, kırmızı gül ve karanfillerden derlenmiş bir demet çiçeği, Zerdeşt hepimizin adına annesine uzatır ve ilk kutlayanımız o olurdu.

 

Bu yıl sevgili Zerdeşt’in vazifesini ben yaptım, aldım Canan’ı üstüne kırmızı güllerin sere serpe uzandığı bir masaya oturttum. Ah şu hatıralar, Zerdeşt ve Hiwa’nın, zor zamanların dostu insanların süslediği o güzelim hatıralar.. Ne kadar güzel, ne kadar insani ve ne kadar umut doluydunuz.''ifadelerini kullandı.

 

Artuklu Haber ailesi olarak 30.Evlilik yıldöünümünü kutlayan Canan ve Orhan Miroğlu Ailesine Ömür boyu Mutluluklar dileriz.Nice Yıllara...

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

ABDULLAH ORTAÇ/ÖZELHABER

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ORHAN, MİROĞLU'NDAN, , 30.EVLİLİK, YILDÖNÜMÜNDE, , EŞİ, CANAN, MİROĞLU'NA, GÜL, SÜRPRİZİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı