Haber Detayı
25 Mart 2016 - Cuma 07:14 Bu haber 1523 kez okundu
 
POLİSTEN ÖNEMLİ DOLANDIRICILIK UYARISI
Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Valilik veya herhangi bir devlet kurumunun vatandaşlardan para, kontör veya benzer şeyleri istemeyeceğini özellikle belirterek, bu şekilde talepte bulunan kişilerle karşılaşılması halinde 155 Polis İmdat ve 156 Jandarma İmdat nolu telefonlardan ihbarda bulunulmasını istiyorlar.
Polisiye Haberler Haberi
POLİSTEN ÖNEMLİ DOLANDIRICILIK UYARISI

Bartın İl  Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlilerinin Bartın İl Merkezi ve ilçelerinde vatandaşı  bilgilendirici faaliyetleri aralıksız olarak devam ediyor.  Suç ve suçluyla mücadele son derece kararlı olan, bu kararlılıklarıyla da Bartın halkının takdirini kazanan polislerin bilgilendirme faaliyetlerinden birisi de dolandırıcılık olayları konusunda gerçekleştiriliyor.

Bartın ‘lı vatandaşlarla yüz yüze görüşen Bartın  İl  Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri; Valilik veya herhangi bir devlet kurumunun vatandaşlardan para, kontör veya benzer şeyleri istemeyeceğini özellikle belirterek, bu şekilde talepte bulunan kişilerle karşılaşılması halinde 155 Polis İmdat ve 156 Jandarma İmdat nolu telefonlardan ihbarda bulunulmasını istiyorlar.

Bartın Polisi Uyarıyor:

DEĞERLİ VATANDAŞLARIMIZ,

VALİLİK VEYA DEVLET KURUMLARI ADINA ARAYARAK SİZLERDEN PARA TALEP EDEN ŞAHISLARA KESİNLİKLE İTİBAR ETMEYİNİZ.

MUTLAKA 155 POLİS İMDAT VE 156 ALO JANDARMA NOLU İHBAR HATLARINI ARAYARAK BİLGİ VERİNİZ.

 

ARTUKLU HABER AJANSI-BARTIN

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: POLİSTEN, ÖNEMLİ, DOLANDIRICILIK, UYARISI,
Yorumlar
Haber Yazılımı