Haber Detayı
25 Eylül 2018 - Salı 13:10 Bu haber 431 kez okundu
 
PUBG MOBILE 600 BİN DOLAR ÖDÜL DAĞITACAK
PUBG MOBILE, ilk şampiyonluk serisi olan 'Star Challenge' ile 600 bin dolar ödül dağıtacak. 15 binden fazla takımın başvurduğu şampiyona, şimdi tüm dünyadaki PUBG MOBILE oyuncularına kayıt çağrısı yapıyor!
Teknoloji Haberi
PUBG MOBILE 600 BİN DOLAR ÖDÜL DAĞITACAK

Dünya genelinde altı bölgeden seçilen takımlar, şampiyon olup 600 bin dolarlık

ödül havuzundan pay almak için mücadele edecekler

 

Tencent Games ve PUBG Corporation (PUBG Corp.) tarafından PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile (PUBG MOBILE) için düzenlenen global bir turnuva olan ‘PUBG MOBILE STAR CHALLENGE’ kayıtları, bugünden itibaren tüm dünyadaki oyunculara açılıyor. Avrupa, Asya,Kuzey Amerika,Güney Amerika, Japonya/Kore ve Çin’deki takımlar 600 bin dolarlık ödülden pay almak için mücadele edecekler. Şampiyonanın finalleri, 2018 yılının sonunda Dubai’de gerçekleştirilecek.

 

Samsung Galaxy Note 9 sponsorluğunda düzenlenen ‘PUBG MOBILE STAR CHALLENGE’, ünlüleri, profesyonel oyuncuları ve influencer’ları ilk defa düzenlenecek olan şampiyonlar serisinde bir araya getiriyor. Buna ek olarak, PUBG MOBILE, Samsung Galaxy Apps’ten de indirilebilecek.


Şampiyonaya katılmak için oyuncuların belirtilen yayın platformlarında 1.000’den fazla hayrana ya da takipçiye sahip olması gerekiyor. Buna karşın, oyuncular bu gereksinim olmaksızın dört kişilik takımlar kurarak katılabilirler. Kayıtlar 10 Eylül’de sona ererken, 15.000’den fazla takım başvurusu yapıldı. Detaylı bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Altı bölgenin her birinden en yüksek sonuçlar alan 20 takım, ilk aşamada PUBG MOBILESTAR CHALLENGE’ elemelerinde mücadele edecek, kazananlar ise global finallere katılacak. Bölgesel ve global kazanan takımlar 600.000 dolarlık ödülü şu şekilde paylaşacaklar:

  • Global Final Şampiyonu: 200.000 Dolar
  • Üçüncü Takım: 10.000 USD
  • İkinci Takım: 100.000 Dolar
  • Üçüncü Takım: 50.000 USD
  • Bölgesel Final Şampiyonu: 20.000 USD
  • Bölgesel İkinci Takım: 15.000 USD

Kazananlar, nakit para ödüllerine ek olarak PUBG MOBILE resmi içerik ortağı olacaklar. Böylece, PUBG MOBILE yayınları yapmak için promosyon kaynaklarından faydalanabilecekler.

 

PUBG MOBILE STAR CHALLENGE’a giriş videosunu izlemek için

https://www.youtube.com/watch?v=78IzPPyg6Qc adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

PUBG MOBILE STAR CHALLENGE- AVRUPA FİNALİ bu global turnuvanın ilk ayağı olacak ve 29-30 Eylül tarihlerinde GMT+2 saat diliminde 15:30’da Ukrayna, Kiev’de gerçekleşecek. Daha fazla bilgi için PUBG MOBILE resmi Facebook sayfasını takip edebilirsiniz.

 

PUBG MOBILE ‘ı App Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

 

###

 

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: PUBG, MOBILE, 600, BİN, DOLAR, ÖDÜL, DAĞITACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı