Haber Detayı
31 Mart 2018 - Cumartesi 11:36 Bu haber 679 kez okundu
 
RADİKAL’DEN YENİ KLİP ‘‘HARAM”
Radikal'in yeni müzik videosu "HARAM" yayında...
Magazin Haberi
RADİKAL’DEN  YENİ KLİP ‘‘HARAM”

Radikal'in yeni müzik videosu "HARAM" yayında...

Özgün çalışmalarıyla rap müzik dünyasında saygın bir yer edinen Radikal'in, 16 Mart'ta tüm dijital platformlarda yayınlanan ve müzikseverler tarafından yoğun ilgi gören "HARAM" adlı yeni eserinin klibinin çekimleri tamamlandı.

Günümüz toplum yaşantısının en sapkın ve çarpıcı örneklerinin vurgulandığı klip hikayesinde, iki yüzlülüğün uç noktaları ve batık dünyalar anlatılmaya çalışıldı.

Radikal'in klip çekimlerine değerli Sinema ve TV dizi oyuncuları; Sefa Zengin, Ümit Belen ve Yağmur Gurur da katılarak destek verdiler.

Çekimleri İstanbul'da 30 kişilik bir ekip tarafından tamamlanan video klibin yönetmenliğini Kemal Başbuğ, görüntü yönetmenliğini de reklam dünyasının duayen isimlerinden; Doğan Sarıgüzel gerçekleştirdi.

Akdağ stüdyolarında müzik kayıt işlemleri gerçekleştirilen ve prodüktörlüğünü Amostra’nın üstlendiği "HARAM" eserinin sözleri Radikal'e aranje ve bestesi de Amostra'ya ait. “HARAM” Esen-Trap etiketiyle yayınlanan Türkiye’nin ilk Dark Trap türündeki tekli olma özelliğini taşıyor.

Klip 30 Mart'tan itibaren tüm müzik kanallarında ve dijital platformlardan izleyicilerin beğenisine sunulacak...

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: RADİKAL’DEN, , YENİ, KLİP, ‘‘HARAM”,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı