Haber Detayı
11 Aralık 2017 - Pazartesi 09:17 Bu haber 1107 kez okundu
 
RTB House Türkiye Ülke Müdürü Can Tunçer oldu
Yeniden hedefleme teknolojilerinin dünya çapında öncüsü RTB House, son iki yılda müşteri bazında Türkiye’deki 3 kat büyümesini yeni ülke müdürü ile sürdürüyor
Şirket Haberleri Haberi
RTB House Türkiye Ülke Müdürü Can Tunçer oldu

 

İstanbul, 11 Aralık 2017 – Derin öğrenme ile güçlendirilmiş yeniden hedefleme teknolojilerinin dünya çapında sağlayıcısı RTB House, Türkiye’deki ekibini yeniliyor. Kendi teknolojisini geliştirerek, gerçek zamanlı satın alma modelinde reklam satın alma çözümleri sunan dünyadaki nadir şirketlerden biri olan RTB House, Türkiye’de hızla büyümeye devam ediyor.

 

 

Hem sektör deneyimi hem de şirketi tanımasıyla Can Tunçer’in Türkiye’deki büyüme stratejisine katkıda bulunacağını dile getiren RTB House Doğu Avrupa Bölge Direktörü Ömer Aras, “Son yıllarda Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinin neredeyse tamamına hizmet sunarak çok önemli bir büyüme ivmesi yakaladık. Bu büyümeyi sürdürülebilir kılmak için Türkiye ekibini genişletmenin ve genç tutmanın ne kadar önemli olduğu biliyoruz. Yapay zekâ temelli yeniden hedefleme teknolojimizi sektörle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

 

ROI garantisi ile hızla büyüyoruz

 

Markalara sundukları yatırım geri dönüş (ROI) garantisinin büyümelerinde etkisi olduğuna değinen RTB House Türkiye Ülke Müdürü Can Tunçer, “Genç ve dinamik ekibimizi genişleterek sektörün yeniden hedeflemedeki gelişimine öncülük ediyoruz. Markaların stratejik bir iş ortağı gibi davranmaya ve onlara yardımcı olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Yeditepe Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nü bitiren Can Tunçer, Vancouver Island University’de MBA eğitimini tamamladı. Karıyerine Index Bilgisayar firmasında ürün müdürü olarak başlayan Tunçer, daha sonra kendi girişimi olan Preskafe ve Artmanya şirketlerini kurdu. Son olarak RTB House Türkiye’de satış müdürü olarak görev alan Tunçer, Eylül 2017’den bu yana ülke müdürü koltuğuna oturdu.

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: RTB, House, Türkiye, Ülke, Müdürü, Can, Tunçer, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı