301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Nisan 2019 - Perşembe 22:54 Bu haber 492 kez okundu
 
ŞIRNAK'TA MAZBATALARINI ALAN MECLİS ÜYELERİ BAŞKAN YARKA’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
31 Mart Mahalli İdareler Seçimini büyük bir zaferle kazanan Şırnak Belediye Başkanı Mehmet YARKA, makamında tebrikleri kabul etmeye devam ediyor.
Güneydoğu Bölge Haberleri Haberi
ŞIRNAK'TA MAZBATALARINI ALAN MECLİS ÜYELERİ  BAŞKAN YARKA’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimini büyük bir zaferle kazanan Şırnak Belediye Başkanı Mehmet YARKA, makamında tebrikleri kabul etmeye devam ediyor. 

 

Şırnaklı vatandaşların seçildiği ilk günden beri yoğun ilgi gösterdiği Başkan YARKA’yı, AK Parti’den seçilen 17’si Belediye ve 3’ü İl Genelden seçilen meclis üyeleri  mazbatalarını alarak Başkan YARKA’yı makamında ziyaret ederek , tebrik etti. 


Meclis Üyelerine hitaben konuşan Şırnak Belediye Başkanı  Mehmet YARKA, yıllardan beri önümüze kader diye konulanı değiştirmek için halkımız bize büyük bir teveccüh gösterdi. Halkımızın bize emanet ettiği bu mirasa hep birlikte sahip çıkmak boynumuzun borcudur. Bu anlayışla hareket ederek, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını tespit edip, zaman kaybetmeden çalışmaya başlamanın vakti gelmiştir. Çok çalışacağız, halkımızın her ihtiyacını zaman kavramı gözetmeksizin büyük bir zevkle karşılayacağız. Söz verdiğimiz gibi, Şırnak’ımızı ilmek ilmek dokuyup, dünyaya açacağız” dedi. 


Başkan YARKA yaptığı açıklamadan sonra Meclis Üyeleri ile  toplu fotoğraf çektirdi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ŞIRNAK

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ŞIRNAK'TA, MAZBATALARINI, ALAN, MECLİS, ÜYELERİ, , BAŞKAN, YARKA’YI, MAKAMINDA, ZİYARET, ETTİ.,
Yorumlar
Haber Yazılımı