Haber Detayı
10 Ocak 2014 - Cuma 13:23 Bu haber 956 kez okundu
 
SAĞLIK TURİZMİ ÖNCÜLERİ EMITT’TE BULUŞUYOR!
“18.EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı”nda sağlık ve termal sektörünün öncü firmaları Salon 9’da bir araya geliyor…
Kamudan Haberler Haberi
SAĞLIK TURİZMİ  ÖNCÜLERİ  EMITT’TE BULUŞUYOR!

“18.EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı”nda sağlık ve termal sektörünün öncü firmaları Salon 9’da bir araya geliyor…

 

Türkiye turizm sektörü; sağlık, estetik,termal, SPA, sağlıklı yaşam tesis ve hizmet çalışmaları kapsamında T.C. Sağlık Bakanlığı, Acıbadem Hastanesi, Memorial Hastanesi, Medicalpark,  Liv Hospital, Ethica, Romatem, Hisar Hospital, B2B Workshop, Erzurum E.A. Hastanesi, Karnak Travel,  Dentopia,  Arpanu Travel, Renmed, Kolan Hastanesi,  5 E Termal, Narven Termal  Bilici Termal,Anatolia Hospital ve Medicabil Hastahanesi,  Salon 9’da yerlerini aldılar.

 

18. EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda, ilk defa 2.000 m²′lik

Salon 9, konseptli salon olarak tamamen sağlık ve termal turizmine  ayrılıyor. Uluslararası platformda, turizm sektörüne önemli bir değer katan EMITT Turizm Fuarı’na, 70 ülkeden, 60.000‘i profesyonel olmak üzere, yerli ve yabancı 140.000 kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

 

Beylikdüzü TÜYAP Fuar Merkezi’nde 30 Ocak 2014’te kapılarını açacak EMITT Uluslararası Turizm Fuarı, sağlık ve turizm sektörünü bir araya getiren Salon 9, 2 Şubat 2014 tarihine kadar ziyarete açık olacak.

 

ARTUKLU HABER AJANSI

HABER:ABDULLAH ORTAÇ

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: , “18EMITT, Doğu, Akdeniz, Uluslararası, Turizm, Seyahat, Fuarı”nda, sağlık, t
Yorumlar
Haber Yazılımı