Haber Detayı
13 Nisan 2018 - Cuma 16:17 Bu haber 616 kez okundu
 
SAMET, yeni nesil ürünlerini MARDİN’de tüm iş ortakları ve kullanıcıları ile buluşturuyor
‘’SAMET Masters Club - Mobilyanın Üstatları Buluşuyor’’ etkinliği ile yeni nesil ürünlerini Mardin’de tanıtacak
Mardin Haberi
SAMET, yeni nesil ürünlerini MARDİN’de tüm iş ortakları ve kullanıcıları ile buluşturuyor

 

İstanbul, 13 Nisan 2018 – Katma değerli ürünleriyle sektörünün lideri olan SAMET, yeni nesil ürünlerini iş ortakları ve kullanıcıları ile buluşturacak Türkiye tanıtım turuna çıkıyor. SAMET Masters Club – Mobilyanın Üstatları Buluşuyor isimli proje kapsamında 5 ay boyunca 48 ilde 56 noktayı ziyaret edecek SAMET tırı, 18 Nisan’da Mardin’de olacak.

 

Tanıtım turunda yer alacak ürünler arasında çekmece rayları kategorisinde lansman ürünü SO Class Teleskopik Ray Sistemleri başta olmak üzere, SmartSlide kısmi ve tam açılım ürünleri, Smartflow ve Alphabox yeni nesil çekmece sistemleri, menteşe ürün kategorisinde Master ve Invo frenli menteşe çözümleri, D-Lite Lift menteşesiz kalkar kapak sistemleri ile sürme kapak sistemleri bulunuyor. SAMET’in fonksiyonelliği sofistike tasarım ile buluşturduğu ürünlerini iş ortaklarının ve üreticilerinin yanı sıra evde kendi mobilyasını yapan son kullanıcılara da tanıtım yapacağı aktivite kapsamında, ürünler hakkında eğitim verilen atölyeler düzenlenecek. Atölyeler sonunda gerçekleştirilecek yarışmayı kazananlara çeşitli ödüller verilirken, aktivite alanını ziyaret edenler de birbirinden güzel sürprizlerle karşılaşacak. Ayrıca SAMET üretim tesisleri, özel bir simülasyonla etkinlik alanında ziyaretçilere tanıtılacak.

 

 

SAMET’in tanıtım aktivitesi Buhara Tesisleri - Sanayi Mahallesi, Şenyurt Yolu Üzeri, Neziroğulları Petrol (MOIL) Karşısı, No:36 Kızıltepe adresinde düzenlenecek.

 

 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

 

 

 
Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: SAMET,, yeni, nesil, ürünlerini, MARDİN’de, tüm, iş, ortakları, ve, kullanıcıları, ile, buluşturuyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı