Haber Detayı
04 Temmuz 2018 - Çarşamba 12:05 Bu haber 339 kez okundu
 
Şampiyonlardan Başkan Osman Zolan’a ziyaret
Belediye Haberleri Haberi
Şampiyonlardan Başkan Osman Zolan’a ziyaret

Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda büyük bir başarıya imza atan Denizli Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcuları Başkan Osman Zolan’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu. Şampiyonada dereceye giren 7 sporcu Balkan ve Avrupa şampiyonalarında Denizli ve Türkiyeʹyi temsil edecek. 29.06.2018 Eskişehir’de 8-10 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda Denizli Büyükşehir Belediyespor Judo takımı 7 Türkiye derecesi alarak önemli bir başarıya imza attı. Denizli Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcuları ve Türkiye Judo Federasyonu yöneticileri Başkan Osman Zolan’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarete Türkiye Judo Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Kamil Yaşar Güleç, Eğitim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, Eğitim Kurulu üyeleri Gökhan Çelik, Fatih Akcan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Erdal Işık, Denizli Judo İl Temsilcisi Murat İsmail Aydoğmuş, teknik heyet ve sporcular katıldı.

“Başarılar bizi mutlu ediyor”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, şampiyonada başarı gösteren sporcu ve antrenörlerine teşekkür etti. Başkan Osman Zolan, “Hep birlikte güzel işlerin altına imza atmaya devam edeceğiz. Gençlerimizin ve çocuklarımızın istedikleri branşlarda spor yapabilmeleri için kendilerine imkanlar sunuyoruz. Bu imkanları en iyi değerlendiren branşların başında judo geliyor. Sporcularımızın gösterdiği başarılar bizleri mutlu ediyor. Hocalarımızın, çocuklarımızın ve ailelerimizin gayreti ile birlikte bu işleri başarıyoruz” dedi.

Dereceye giren sporcular

Öte yandan Eskişehir’de 8-10 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda Denizli Büyükşehir Belediyespor Kulübü judo takımından Nazlı Çoban Türkiye şampiyonu, Doğukan Oğuz Türkiye ikincisi, Reyhan Oğuz Türkiye ikincisi, Gülbeyaz Seviş Türkiye üçüncüsü, Mehmet Ali Akıncı Türkiye üçüncüsü, Berithan Yıldırım Türkiye üçüncüsü, Sahra Çetin Türkiye üçüncüsü olarak büyük başarıya imza attı.

Denizli’yi temsil edecekler

Sporculardan Nazlı Çoban ile Doğukan Oğuz, Yıldızlar Balkan Şampiyonası’nda, Mehmet Ali Akıncı, Sahra Çetin ile Gülbeyaz Seviş Yıldızlar Avrupa Kupası’nda, Berithan Yıldırım ile Reyhan Oğuz’da Denizli Büyükşehir Belediyesi ve ülkemizi Yıldızlar Avrupa Şampiyonası’nda temsil edecek. 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Şampiyonlardan, Başkan, Osman, Zolan’a, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı