Haber Detayı
09 Haziran 2018 - Cumartesi 12:23 Bu haber 586 kez okundu
 
SARI, MİDYAT BARINMA MERKEZİ OKULUNDA SURİYELİ VE IRAKLI ÖĞRENCİLERE KARNELERİNİ VERDİ
Mardin İl Millî Eğitim Müdürü Yakup SARI, 2017-2018 eğitim öğretim yıl sonu münasebetiyle Midyat ilçemizde bulunan Barınma Merkezi Okulundaki Suriyeli ve Iraklı öğrencilere karnelerini verdi.
Mardin Haberi
   SARI, MİDYAT BARINMA MERKEZİ OKULUNDA  SURİYELİ VE IRAKLI ÖĞRENCİLERE KARNELERİNİ VERDİ


      Mardin  İl Millî Eğitim Müdürü Yakup SARI, 2017-2018 eğitim öğretim yıl sonu münasebetiyle Midyat ilçemizde bulunan Barınma Merkezi Okulundaki Suriyeli ve Iraklı öğrencilere karnelerini verdi.

 

SARI; Midyat İlçe Millî Eğitim Müdürü Abdulkadir ALTAY, şube müdürlernin  de katıldığı karne dağıtma töreninde öğrencilere karnelerini ve Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa YAMAN’ın hediyelerini takdim etti.

 

      Törenden sonra bir açıklama yapan SARI:’’ Midyat Barınma Merkezi Okulumuzdaki öğrencilerimizin karne heyecanına ortak olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz bugün. 84 Suriyeli Gönüllü Eğitici ve 34 PICTES Öğretmenimizin görev yaptığı Midyat Barınma Merkezi Okulumuzda ilkokul, ortaokul ve lise seviyelerinde toplam 1.604 Suriyeli ve Iraklı öğrencimiz eğitim görmektedir. Bugün burada öğrencilerimizin karne heyecanına ortak olarak, öğrencilerimize karne ve Vali/Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa YAMAN’ın hediyelerini takdim ettik’’ dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN/MİDYAT

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: , , , SARI,, MİDYAT, BARINMA, MERKEZİ, OKULUNDA, , SURİYELİ, VE, IRAKLI, ÖĞRENCİLERE, KARNELERİNİ, VERDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı