Haber Detayı
16 Haziran 2017 - Cuma 16:55 Bu haber 412 kez okundu
 
SARI, ZÜMRE BAŞKANLARI İLE YIL SONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISINA KATILDI
Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, Ortaöğretim Zümre Başkanlarıyla yıl sonu değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Mardin Haberi
SARI, ZÜMRE BAŞKANLARI İLE  YIL SONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISINA KATILDI

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI,  Ortaöğretim Zümre Başkanlarıyla yıl sonu değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

 

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI,  Ortaöğretim Zümre Başkanlarıyla, Artuklu Fatma Edip Yüksel Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde, Mesleki ve Teknik Liseleri Zümre Başkanlarıyla Artuklu Hatuniye Mesleki ve Teknik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde ve Din Öğretimini Zümre Başkanlarıyla da Artuklu Mükerrem Tüfekçioğlu İmam Hatip Ortaokulu’nda İl Zümre Başkanlarıyla Sene Sonu Değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

 

Toplantılarda konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, “15 Temmuzda yakaladığımız birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek, dili dini ırkı gözetmeksizin bir arada olmaya ihtiyacımızın var, bu da ancak doğru bir eğitimle gerçekleşebilir” dedi.

 

 SARI, 15 Temmuz’da Ülkeye hainlik yapanların en iyi eğitimi almış bireylerin olduğunu hatırlatarak bu sebeple önceliğimizin ahlaklı, elinden dilinden zarar gelmeyen, birinci önceliği vatan sevgisi olan bireyleri yetiştirmek olması gerektiğine vurgu yaptı. Mardin’in güzellikleriyle, tarihiyle, taşların dile geldiği şehir olarak tanınması gerektiğini söyledi. İl Zümre başkanlarına yaptıkları güzel çalışmalardan dolayı teşekkür edip herkese şimdiden iyi tatiller diledi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: SARI,, ZÜMRE, BAŞKANLARI, İLE, , YIL, SONU, DEĞERLENDİRME, TOPLANTISINA, KATILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı