Haber Detayı
27 Ekim 2013 - Pazar 07:45 Bu haber 702 kez okundu
 
Sezon Sonu indirim günleri başladı
Antalya’nın Kemer ilçesinde Belediye ve Kemer esnafları işbirliği ile bu yıl 3’ncüsü düzenlenen “Kemer Sezon Sonu İndirim günleri” başladı.
Türk Dünyasından Haberler Haberi
Sezon Sonu indirim günleri başladı

Antalya’nın Kemer ilçesinde Belediye ve Kemer esnafları işbirliği ile bu yıl 3’ncüsü düzenlenen “Kemer Sezon Sonu İndirim günleri”  başladı.

Kemer Atatürk Caddesi, Kiriş Sahil caddesi, Lise caddesi ve Liman caddesinde bulunan esnaf ve işletmeler dükkanlarının önüne seri sonu ürünlerini sergileme fırsatı buldu.

Üçüncüsü düzenlenen “Kemer Sezon Sonu İndirim günlerine”  dahil olan Kemer esnafı, “Sezon sonunu canlandırmak amacıyla yapılan bu organizasyonun Kemer esnafı açısından faydaları olacağı, 2014 sezonuna daha iyi hazırlanacaklarını dile getirdiler.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül yaptığı açıklamada; “sezon sonu indirim günlerinin tanıtımı için Kemer çevresi ve oteller afişlerle donatıldı. Kemer caddelerine hareket getirecek olan bu organizasyon Kemer esnafının talep ve önerilerin göre belirlendi. Tüm Kemer esnafı ve işletmecilerine bol kazançlar diliyorum. Dedi

(AHA Kemer) Reşat Aydoğdu 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Antalya’nın, Kemer, ilçesinde, Belediye, Kemer, esnafları, işbirliği, yıl, 3’ncü
Yorumlar
Haber Yazılımı