301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Ekim 2018 - Perşembe 21:24 Bu haber 1693 kez okundu
 
Şiş Kebap Dondurma Mucidinden Yatırım Kararı
Kahramanmaraş dondurma sektörüne kazandırdığı yenilikler ile adından bahsettiren Marasta Dondurma yeni sezon öncesi üretim kapasitesini artırmak için yatırım kararı aldı.
Güneydoğu Bölge Haberleri Haberi
Şiş Kebap Dondurma Mucidinden Yatırım Kararı

Kahramanmaraş dondurma sektörüne kazandırdığı yenilikler ile adından bahsettiren Marasta Dondurma yeni sezon öncesi üretim kapasitesini artırmak için yatırım kararı aldı.
 

Dondurma şehri Kahramanmaraş'ın dondurma sektöründe altın markalarından Marasta Dondurma Yönetim Kurulu Başkanı Onur Oğuzlar, dondurma şehrinin altın markalarından biri olmamız ve ülkemizde pazar payımızın her geçen gün daha da arttığını görüyoruz. Marasta dondurma olarak üretim kapasitemizi artırmak ve gelişen pazarda söz sahibi olabilmek için öncelikli olarak gelişen teknolojik imkânlardan da yararlanarak kapasitemizi artıracağız. Ağırlıklı olarak Marmara ve Akdeniz olmak üzere yurdumuzun birçok bölgesine dondurmamızı ulaştırıyoruz. ADO ve Marasta Dondurmaları kurucumuz Abdullah Oğuzlar ustamızın “marka olmak için kaliteye yatırım yapacaksınız” sözüyle biz kazancımızı kaliteli ürünler üretmek için teknolojiye dayalı makine parkuruna ve kalifiye insan yetiştirmeye yapıyoruz.

 

Bugün İstanbul'dan kalkıp bizi onurlandıran #MaraşGezgin olarak siz Eyüp Kadir Kılcı üstadıma ve Marmara Bölge Müdürümüz Bülent Yağlıcı'ya teşekkür ediyorum. Sizlerin basın desteğine her zaman ihtiyacımız var. Biz üretiyoruz sizler tüketiciye ulaşmamıza ürünümüzü tanıtmamıza vesile oluyorsunuz, dedi.

 

Maraş Gezgin olarak Marmara Bölge Genel Müdürümüz Bülent Yağlıcı ile birlikte ziyaret ettiğimiz ve üretim müdürümüz Muhammet ustamızın elinden firik dondurma yediğimiz kaliteli üretim için yatırım kararı alan Marasta Dondurma ailesini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Marasta Dondurma sektöre yapacağı yatırımlar ile sektör büyüyecek Kahramanmaraş Dondurma da Dünyanın Başkenti olacak.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-K.MARAŞ

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Şiş, Kebap, Dondurma, Mucidinden, Yatırım, Kararı,
Yorumlar
Haber Yazılımı