Haber Detayı
09 Ekim 2017 - Pazartesi 16:51 Bu haber 934 kez okundu
 
SOKAK KÖPEĞİNİ RAHATSIZ ETMEMEK İÇİN DİZİ ÇEKİMİNE ARA VERDİLER
Yapımcılığını Nehir Yapım Muharrem Gürer’in üstlendiği Bahtiyar Ölmez’in çekimleri tüm hızıyla sürüyor.Çekimlerin gerçekleştirildiği metruk binada set alanında uyuyan sokak köpeği, yapım ekibinin dikkatini çekti. Rahatsız edilmemesi adına yaklaşık bir buçuk saat ara verilen set, sevimli köpeğin uyanmaması ile azami özen ve sessizlikle devam etti.
Magazin Haberi
SOKAK KÖPEĞİNİ RAHATSIZ ETMEMEK İÇİN  DİZİ ÇEKİMİNE  ARA VERDİLER

 

Yapımcılığını Nehir Yapım Muharrem Gürer’in üstlendiği Bahtiyar Ölmez’in çekimleri tüm hızıyla sürüyor.

 

 ‘’Hiçbir şeyin benzeri kendisi değildir’’ sloganı ile seyirciyle buluşmaya hazırlanan Bahtiyar Ölmez seti, sürpriz bir misafir ağırladı. Çekimlerin gerçekleştirildiği metruk binada set alanında uyuyan sokak köpeği, yapım ekibinin dikkatini çekti. Rahatsız edilmemesi adına yaklaşık bir buçuk saat ara verilen set, sevimli köpeğin uyanmaması ile azami özen ve sessizlikle devam etti.

 

Yapımcı Muharrem Gürer’in talimatıyla soğuk havadan etkilenmemesi adına battaniye ile örtülen ve ısınması sağlanan sevimli köpek, hemen hemen tüm sahnelerde ünlü oyunculara eşlik etti. Set aralarında sevimli köpekle hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmeyen Bahtiyar Ölmez ekibi, duyarlı tutumu ile örnek bir davranış sergiledi.

 

Eylül ayı sonu itibariyle çekimlerine başlanan ve yapımcılığını Nehir Yapım Muharrem Gürer’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cem Tabak’ın oturduğu, Proje Tasarımı Hasan Burak Kayacı’ya ait olan Bahtiyar Ölmez, Yetkin Dikinciler, Hande Şubaşı, Güven Hokna, Orhan Aydın, Serkan Kuru, Umut Oğuz, Ali Çatalbaş, Yakup Yavru, Ferdi Kurtuldu, Gözde Okur, Eren Can Vurucu, Serkan Şengül ve Semih Öztürk’ün yer aldığı geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor.

 
 
 
 
ARTUKLU HABER AJANSI-İSTANBUL
Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: SOKAK, KÖPEĞİNİ, RAHATSIZ, ETMEMEK, İÇİN, , DİZİ, ÇEKİMİNE, , ARA, VERDİLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı