Haber Detayı
22 Mayıs 2018 - Salı 13:43 Bu haber 356 kez okundu
 
SUADİYE'NİN HAYALİ GERÇEK OLDU!
Geçtiğimiz yılın en iyi çıkış yapan şarkıcısı ödüllerinin sahibi olan Suadiye’nin hayali gerçek oldu. “Tek hayalim bir Sezen Aksu şarkısı söylemek” diyen Suadiye’nin bugün çıkan yeni şarkısı Sezen Aksu imzalı..
Magazin Haberi
SUADİYE'NİN HAYALİ GERÇEK OLDU!

Geçtiğimiz yılın en iyi çıkış yapan şarkıcısı ödüllerinin sahibi olan Suadiye’nin hayali gerçek oldu. “Tek hayalim bir Sezen Aksu şarkısı söylemek” diyen Suadiye’nin bugün çıkan yeni şarkısı Sezen Aksu imzalı.. Artık sahneye çıkmayacağını ve gençler için üretim yapacağını söyleyen Sezen Aksu’dan yaza uygun harika bir şarkı alan Suadiye hem yeni şarkısının heyecanını hem hayalini gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu aynı anda yaşıyor.


2016 yılının başlarında çıkardığı 'Cesaretim Yok' parçası ile 'En İyi Çıkış Yapan' şarkıcı kategorisinde ödüller alıp ardından  müzikseverlere sunulan “Aşkça” şarkısıyla başarısını sürdüren Suadiye, prodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Aras‘ın yaptığı yeni şarkısını müzik severlerle buluşturdu.

 

Suadiye’nin yeni şarkısı “Aşkerler” genç şarkıcının “tek hayalim onun bir şarkısını seslendirmek” dediği Sezen Aksu’nun imzasını taşıyor. Sözü ve müziği Sezen Aksu‘ya ait olan “Aşkerler” in düzenlemesi ise Okay Barış ‘a ait.

 

Suadiye,  kendisine çok eğlenceli bir şarkısını veren Sezen Aksu için “Benim için son dakika sürprizi oldu. Sezen Aksu ile tanıştığım an ağlamaktan konuşamadım. Bana verdiği öğütler asla kulağımdan gitmeyecek ”diyerek duygularını ifade ediyor.

 

 

 

“Aşkerler” şarkısının klibi için Arman Perihan ve dansçılarla ile kamera karşısına geçen Suadiye’nin klibi İstanbul ‘da Taş Ocağı’nda çekildi.  18 saat süren çekimlerde Ulaş Ergin yönetmen koltuğunda otururken Suadiye‘nin fotoğraflarını ise Lara Sayılgan çekti.

 

DMC etiketiyle müzik severlerle buluşan Suadiye “Aşkerler” tüm dijital platformlarda beğeniye sunuldu.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: SUADİYE'NİN, HAYALİ, GERÇEK, OLDU!,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı