Haber Detayı
14 Eylül 2013 - Cumartesi 22:18 Bu haber 1293 kez okundu
 
Tatar Ramazan'da , yeni sezonda ,yeni isimler
Yapımını TMC’nin, yapımcılığı Erol Avcı’nın, yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın yaptığı ve ilk sezonuyla büyük beğeni toplayan Tatar Ramazan, yeni sezonuyla bu akşam (Cuma) ekrana gelecek.
Turizm Haberi
Tatar Ramazan'da , yeni sezonda ,yeni isimler

Tatar Ramazan,yenisezondakadrosuna kattığıyeniisimlerle de dikkat çekiyor. Bülent İnal, Burak Yamantürk, Turgay Kantürk, Umut Karadağ, Şebnem Hassanisoughi gibi güçlüoyuncukadrosuna Burcu Kara, Özge Özpirinçci, Türkü Turan, Görkem Arslan gibi isimleri dahil etti.

YapımınıTMC’nin,yapımcılığıErol Avcı’nın,yönetmenliğiniCevdet Mercan’ın yaptığı veilksezonuylabüyük beğeni toplayan Tatar Ramazan,yenisezonuylabu akşam (Cuma) ekrana gelecek.
Bülent İnal, Burak Yamantürk, Turgay Kantürk, Umut Karadağ, Şebnem Hassanisoughi gibi güçlüoyuncukadrosuyla dikkat çeken Tatar Ramazan,yenisezondakadrosuna kattığıyeniisimlerle de dikkat çekiyor. Burcu Kara, Özge Özpirinçci, Türkü Turan, Görkem Arslan gibi isimleri kadrosuna katan Tatar Ramazan bu akşam seyircisiyle buluşuyor.
“Bu cezaevi benim mezarım”
Geçtiğimiz sezonun son bölümünde Süreyya’yı kaybeden Tatar Ramazan, artık hapishaneye, kendi deyimiyle mezarına geri dönmüştür. Kimseyle konuşmaz, kendi köşesine çekilir ve geride bıraktığı  oğlundan ve kaybettiği sevgilisinden başka hiçbir şeyi düşünmez. Diğer yandan Çavuş ve Müdür’ün kurduğu saltanat da devam etmekte ancak Ramazan artık onlara hiç ilişmemektedir. Hapishane hayatı, İstanbul’dan Ovacık Hapishanesi’ni ıslah etmeye gelen Savcı Ömer’le birlikte kökünden değişecektir. Sertliği ve kuralcılığı da dikkat çeken Savcı Ömer’i Görkem Arslan canlandıracak.
Adaleti arayan kadın: Avukat Ebru
Tatar Ramazan’ın adalet mücadelesinde bu sezon en büyük yoldaşlarından biri Ebru olacaktır. Burcu Kara’nın canlandıracağı Ebru, Ovacık’ta doğan ve Kirmastılı’nın desteğiyle çok zor şartlar altında hukuk eğitimini tamamlayıp memleketine dönen bir avukattır. Ebru’nun babası haksız yere hapis yattığından en büyük amacı adaletsizlik ile savaşmaktır. Ramazan’ın davasıyla Ayşe’nin teklifiyle ilgilenir. Onun adalet için sürdürdüğü mücadelesinden, sonra da kendisinden etkilenir.
Elmas’ın yeni umudu: Alin
Elmas ve Ramazan’ın en büyük dostlarından Melkon Usta’nın kızı Alin, babasını görmek için Ovacık’a gelir, ancak peşinden Sedat da onu takip eder. Sedat, Alin’i hiç beklemediği biçimde kandırıp onu pavyonlarda çalışmaya zorlayan adamdır. Babası Melkon, Alin’i kurtarmak için Sedat’ı bıçakladığından dolayı içeri düşmüştür. Melkon, Elmas’tan yardım ister. Elmas, Alin’i kurtarır. Ancak hiç beklenmeyen bir şey olur, Özge Özpirinççi’nin canlandıracağı Alin ile Elmas, birbirine aşık olur.
Türkü Turan Tatar Ramazan’da
Kirmastılı’nın biricik kızı Ayşe’yi bu sezon ünlü oyuncu Türkü Turan canlandırıyor. Kirmastılı’nın ölümüyle Ramazan’a daha da bağlanan Ayşe, onu kurtarmak için elinden geleni yapmaktadır. Bunun için avukat olan çocukluk arkadaşı Ebru’yu çağırır. Ancak Ebru, ilk başlarda adalet mücadelesine hayran olduğu Ramazan’ın zamanla kendisine hayran olmaya başlar. İki en yakın arkadaş, büyük bir çıkmazın içine doğru sürüklenmektedir.  


ABDULLAH ORTAÇ-ARTUKLU HABER

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Yapımını, TMC’nin, yapımcılığı, Erol, Avcı’nın, yönetmenliğini, Cevdet, Mercan’ı
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Tatar Ramazan'da , yeni sezonda ,yeni isimler
Tatar Ramazan'da , yeni sezonda ,yeni isimler
Yorumlar
Haber Yazılımı