Haber Detayı
17 Ağustos 2017 - Perşembe 11:04 Bu haber 920 kez okundu
 
TAYLAND’DA TÜRKİYE RÜZGÂRI
T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı organizasyonunda TÜRSAB 20 Türk Acenta ile birlikte Tayland’da Türkiye Turizmini Anlattı
Turizm Haberi
TAYLAND’DA TÜRKİYE RÜZGÂRI

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Kuala Lumpur Müşavirliği organizasyonunda; TÜRSAB ve THY iştiraki ile Tayland’ın Bangkok şehrinde Türkiye temalı bir Turizm Çalıştayı & B2B Workshop düzenlendi.

 

TÜRSAB üyesi incoming seyahat acentalarının ve 130’dan fazla Thai outgoing acentasının dahil olduğu Turizm Çalıştayı önceki gün Grand Hyatt Erawan Bangkok Otel’de gerçekleşti.

T.C. Bangkok Büyükelçisi Evren Dağdelen Akgün, T.C. Kültür ve Tanıtma Ateşesi Kaan Yılmaz ve Türk Hava Yolları Bangkok Müdürü Abdullah Ahmet Tuğcu'nun konuşmacı olarak katıldığı workshopta TÜRSAB Kurumsal İlişkiler Direktörü Ela Atakan Türkiye tanıtımını konu alan bir sunum yaptı.

 

Uluslararası ilişkiler ve Türkiye’nin tanıtım faaliyetlerinin yürütülmesi konusunda çalışmalar yapan TÜRSAB, Tayland’ın önde gelen turizm yetkililerine ve acentalarına Türkiye’de turizmin geldiği nokta ve Tayland vatandaşlarının ilgisini çekebilecek turistik faaliyetlerle ilgili detaylı bilgi aktardı.

 

İki ülke arasındaki dialogun ve turizm ilişkilerinin geliştirilmesi için bir araya gelen yetkililer, tanıtıma yönelik neler yapılabileceğini değerlendirdiler.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: TAYLAND’DA, TÜRKİYE, RÜZGÂRI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TAYLAND’DA TÜRKİYE RÜZGÂRI
TAYLAND’DA TÜRKİYE RÜZGÂRI
TAYLAND’DA TÜRKİYE RÜZGÂRI
TAYLAND’DA TÜRKİYE RÜZGÂRI
Yorumlar
Haber Yazılımı