Haber Detayı
03 Temmuz 2018 - Salı 14:38 Bu haber 171 kez okundu
 
TBMM BAŞKANI KAHRAMAN’DAN BAŞKAN UYSAL’A VEDA ZİYARETİ
İstanbul Haberi
TBMM BAŞKANI KAHRAMAN’DAN BAŞKAN UYSAL’A VEDA ZİYARETİ

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı (TBMM) İsmail Kahraman veda ziyaretleri kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ı ziyaret etti. 26. dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığı görevini yürüten ve kısa bir süre sonra görevini devredecek olan İsmail Kahraman, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’a veda ziyaretinde bulundu.

İBB’nin Saraçhaneʹdeki başkanlık binası önünde İBB Zabıta Tören Mangası tarafından resmi törenle karşılanan Kahraman, tören sonrası İBB Anı Defteri’ni imzaladı. Kahraman, deftere yazdığı ifadeleri şöyle aktardı:
“Sayın Mevlüt Uysalʹın daha önceki tecrübeleri ve şahsiyetli yapısıyla, bir dünya incisi olan İstanbulʹumuza büyük katkıları olacağına inanıyorum. Kendisini ve şahsından mesai arkadaşlarını tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.ˮ

Kahraman daha sonra Mevlüt Uysal ile birlikte başkanlık makamına geçti. Basına kapalı gerçekleştirilen görüşmenin ardından Uysal, Kahraman’a İBB Meclis salonunu gezdirdi. Meclis çalışmaları hakkında Kahraman’a bilgi veren Uysal, ziyaretin ardından TBBB Başkanı Kahraman’ı resmi törenle uğurladı.
Kaynak: Editör:
Etiketler: TBMM, BAŞKANI, KAHRAMAN’DAN, BAŞKAN, UYSAL’A, VEDA, ZİYARETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı