301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Ağustos 2018 - Cuma 10:39 Bu haber 573 kez okundu
 
Trabzonʹda Büyükşehir Belediyesinden spor salonlarına Temizlik Desteği
rabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, bir yandan dev projelerle Trabzon’u ihya ederken bir yandan da sanat, spor ve eğitime üst düzeyde katkı verme gayretinde olduklarını söyledi.
Belediye Haberleri Haberi
Trabzonʹda Büyükşehir Belediyesinden  spor salonlarına Temizlik Desteği

 Bu sayede amatör spora hizmet eden spor salonlarının temizlik ihtiyacı Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanıyor. Böylece gençlerin çok daha temiz ve sağlıklı ortamda spor yapmaları sağlanmış oluyor.

 

Ayrıca spor salonları da temizlik giderlerinden kurtuluyor. Temmuz ayında başlatılan proje kapsamında şimdiye kadar 15 ayrı spor salonu 10 kişilik özel ekiple temizlenirken, temizlik işlemlerine düzenli olarak devam ediyor.

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, bir yandan dev projelerle Trabzon’u ihya ederken bir yandan da sanat, spor ve eğitime üst düzeyde katkı verme gayretinde olduklarını söyledi. Gümrükçüoğlu, “Gençlerimizin spor yapmaları toplumumuzun geleceği için önem teşkil etmektedir. Spor yapan genç çok daha sağlıklı, özgüveni yerinde birey olarak toplumun içinde yerini en iyi şekilde alır. Bu nedenle amatör spora destek olmak boynumuzun borcudur. “Temiz Salon Temiz Spor” Projesi ile amatör spora destek olduğumuz gibi gençlerimizin de çok daha sağlıklı ortamda spor yapmalarını temin etmiş oluyoruz” dedi.

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Trabzonʹda, Büyükşehir, Belediyesinden, , spor, salonlarına, Temizlik, Desteği,
Yorumlar
Haber Yazılımı