Haber Detayı
11 Ekim 2017 - Çarşamba 10:47 Bu haber 1372 kez okundu
 
TRT1 Gündüz Kuşağı Yeni Bir Programa Merhaba Diyor!
Pelin Çift, TRT1 ekranlarında canlı olarak yayınlanacak ‘Hakkını Helal Et’ programı ile yüreklere dokunan hikayeleri ekrana taşıyacak!
Magazin Haberi
TRT1 Gündüz Kuşağı Yeni Bir Programa Merhaba Diyor!

Programcı ve haberci geçmişiyle adından söz ettiren Pelin Çift, sunuculuğunu üstleneceği ‘’Hakkını Helal Et’’ programı ile TRT1 gündüz kuşağında, hayatı güzelleştiren, insanı değerli kılan ve yüreklere dokunan hikayeleri ekrana taşıyacak.

 

16 Ekim 2017 Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün canlı olarak yayınlanacak programda, bir başarı hikayesinin arkasındaki görünmeyen kahramanlar, bir an bile tereddüt etmeden tehlikeyi göze alıp hayat kurtaranlar, tanımadığı insanlara yardımını esirgemeyen güzel yürekli insanların hikayeleri yer bulacak.

 

Deneyimli sunucu Pelin Çift, programda kırgınlıkları gidermek, parçalanmış aileleri birleştirmek ve yıllardır süren büyük anlaşmazlıklara son vermek için geçmişle yüzleşip helalleşmek isteyenlere fırsat verecek. Hakkını Helal Et programı ayrıca ünlü isimlerin de yaşadıklarına, daha önceden hiç duyulmamış hikayelerine yer verecek.

 

Yapımcılığını “Dış Yapım’ın” üstlendiği, Pelin Çift’in sunumuyla “Hakkını Helal Et” yakında canlı yayınla TRT1 ekranlarında olacak.

 

‘Hakkını Helal Et’ 16 Ekim 2017 Pazartesi gününden itibaren saat 17.00’de hafta içi her gün TRT1’de

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: TRT1, Gündüz, Kuşağı, Yeni, Bir, Programa, Merhaba, Diyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı