Haber Detayı
04 Mart 2015 - Çarşamba 08:53 Bu haber 744 kez okundu
 
TÜKETİCİ BİRLİĞİ FEDERASYONUNA BİR KATILIM DAHA
Merkezi Antalya’da bulunan Tüketici Birliği Federasyonuna (TBF) bir katılım daha gerçekleşti.
Türk Dünyasından Haberler Haberi
TÜKETİCİ BİRLİĞİ FEDERASYONUNA BİR KATILIM DAHA

Merkezi Antalya’da bulunan Tüketici Birliği Federasyonuna (TBF) bir katılım daha gerçekleşti.

Halen Antalya, Erzurum, Siirt, Gümüşhane, Kütahya, İstanbul, Serik gibi yerlerde faaliyet gösteren 11 tane tüketici derneğini bünyesinde barındıran TBF’na Kaza Mağdurları Sosyal Güvenlik ve Tüketici Hakları Derneğinin (KazaMağdurDer) de katılımıyla federasyona üye dernek sayısı 12 ye yükseldi.

Katılım başvurusu kabul edilen KazaMağdurDer Genel Başkanı Ali KÖRÜKÇÜ, “TBF ailesi içinde yerimizi almış olmaktan son derece memnunuz. İnsanımıza hizmet etme noktasında hareket eden örgütlerin birlikteliliği etkin olabilmek adına son derece önemli. Birlikten kuvvet doğar anlayışından hareketle bizde tüketici hareketine güç vermek için buradayız” dedi.

Tüketici Birliği Federasyonu (TBF) Genel Başkan Vekili Av. İbrahim GÜLLÜ ise “Kaza Mağdurları ve Tüketici Derneğinin katılım isteğini geri çeviremezdik. Bu nedenle yeni bir ses ve soluk ile aramıza katılan KazaMağdurDer’e hoş geldiniz demekten ve TBF ye katılım belgesini takdim etmekten onur duydum. TBF ailesi artık daha büyük, daha güçlü ve daha mutlu. Bu mutluluk kalplerin birlikteliğinden kaynaklanmaktadır” diyerek katılım belgesini Ali KÖRÜKÇÜ’ye takdim etti.

KazaMağdurDer Yönetim Kurulu üyesi Mehmet DİLMAÇ’da törende hazır bulundu.  

 
ARTUKLU HABER AJANSI-ANTALYA
 
 
Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: TÜKETİCİ, BİRLİĞİ, FEDERASYONUNA, BİR, KATILIM, DAHA,
Yorumlar
Haber Yazılımı