Haber Detayı
26 Aralık 2017 - Salı 10:30 Bu haber 976 kez okundu
 
Türkiye'de milyonların kalbinde taht kuran DODAN, 14 Ocak'ta Hollanda'da...
Türkiye'de 'O Ses Türkiye' adlı şarkı yarışması programında 2017 sezonunun en çok dikkat çeken isimlerinden biri olan Dodan Özer, her programında dinleyenleri kendine hayran bırakarak yarı finale geldikten sonra finalde de birinciliği kazanmıştı.
Türk Dünyasından Haberler Haberi
Türkiye'de milyonların kalbinde taht kuran DODAN, 14 Ocak'ta Hollanda'da...

Türkiye'de  'O Ses Türkiye' adlı şarkı yarışması programında 2017 sezonunun en çok dikkat çeken isimlerinden biri olan Dodan Özer, her programında dinleyenleri kendine hayran bırakarak yarı finale geldikten sonra finalde de birinciliği kazanmıştı. Yarışmanın ilkinde Ali Ekber Çiçek’e ait “Haydar Haydar” isimli parçayı seslendiren Dodan, jüri üyelerini kendisine hayran bıraktıktan sonra, seçimini şarkıcı Hadise’den yana kullandı. Çalışmalarını Hadise ile birlikte sürdürdüğü sırada, Hadise'nin paylaştığı bir fotoğraf yüzünden günün en çok konuşulan ismi olan Dodan Özer için, 'Hadise ile aşk mı yaşıyor?' sorusu doğmuştu Kaldı ki Hadise'nin o sıralarda adı Hakan Sabancı ile anılıyordu.

 

Aslen Muşu olan Dodan Özer, 1979 yılında doğdu. İstanbul’da hayatını sürdüren Dodan bir süre İzmir’de yaşadı. 1997 senesinde Murat Öztürk ile Dodan Project adında müzik grubu kurdu. Müzik hayatına daha çok genç yaşlarda başlayan Dodan Özer, güçlü sesiyle büyük hayran kitlesi oluşturdu.


O Ses Türkiye’ye ilk kez “Haydar Haydar” isimli parçayla katılan Dodan,6 yıldır programda şampiyonluk elde edemeyen Hadise’yi ve kendini şampiyon yaptı.

 

İşte, kendisinden sitayişle söz edilen bu DODAN, 14 Ocak  pazar günü saat 15.30'da Zaandam'daki Zaantheater salonunda hayranları ile buluşacak.

 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-HOLLANDA

HABER:İLHAN KARAÇAY

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Türkiye'de, milyonların, kalbinde, taht, kuran, DODAN,, 14, Ocak'ta, Hollanda'da...,
Yorumlar
Haber Yazılımı