Haber Detayı
14 Haziran 2016 - Salı 12:02 Bu haber 2510 kez okundu
 
VALİ IŞIK'TAN JANDARMA TEŞKİLATININ KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI
Vali Salih Işık Jandarma Teşkilatının kuruluş yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
- Haberi
VALİ IŞIK'TAN  JANDARMA TEŞKİLATININ KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

 Vali Salih Işık Jandarma Teşkilatının kuruluş yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Işık mesajında şunları kaydetti:
 
“Toplumun huzur ve güvenliğinin sağlanmasındaki en temel unsurlardan olan Jandarma, sorumluluk alanının büyüklüğüne karşın 177 yıllık birikimi ile üstlendiği tüm görevleri başarıyla yerine getirmektedir.
 
Köklü bir geçmişe, ülke sathına yayılmış teşkilat ve kadro ağına sahip Jandarma Teşkilatı, teknolojik gelişmeler ışığında gücünü arttırmış ve tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de güven unsurunun artması için çok ciddi çalışmalara imza atmıştır. Jandarma Teşkilatının, Atatürk ilkelerine bağlı, hukukun üstünlüğü ve insan haklarına saygılı, güvenilir bir vazife aşkı ve sorumluluk anlayışı içerisinde, gerektiğinde canı pahasına ortaya koyduğu cesur, kararlı ve özverili çalışmaları her türlü takdirin üzerindedir.
 
Bu düşüncelerle Jandarma Teşkilatının 177. kuruluş yıldönümünü kutlarken, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi ise minnetle anıyor, tüm Jandarma personeline aileleri ile birlikte sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum.”Dedi
 
 
 
ARTUKLU HABER AJANSI-AMASYA
Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: VALİ, IŞIK'TAN, , JANDARMA, TEŞKİLATININ, KURULUŞ, YIL, DÖNÜMÜ, MESAJI, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı