Haber Detayı
09 Haziran 2016 - Perşembe 17:07 Bu haber 3430 kez okundu
 
VALİ ÇOMAKTEKİN'DEN VEDA MESAJI
Amasya İlindeki görev süresini tamamlayan Vali İ. Halil Çomaktekin bir veda mesajı yayımladı.
- Haberi
VALİ ÇOMAKTEKİN'DEN VEDA MESAJI

Amasya İlindeki görev süresini tamamlayan Vali İ. Halil Çomaktekin bir veda mesajı yayımladı.

Amasya Valisi Çomaktekin veda mesajında şunları kaydetti:

“Saygıdeğer Amasyalılar,

Amasya 8500 yıllık tarihi, bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış olması ve kültürel derinliği ile gönlümde daima ayrı bir yere sahip olacaktır.  Bütün bu birikimini müziğinde, güzel sanatlarında, sosyal hayatında yaşayan ve kısa sürede samimi bir gönül bağı oluşturduğumuzu düşündüğüm bu özel şehrin siz değerli halkını hiç unutmayacağım.

Amasya’da başta milletvekillerimiz olmak üzere, Belediyelerimiz, kamu kurumları, siyasi parti temsilcileri, yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları ve halkımızla beraber güzel bir uyum ve çalışma ortamı oluşturduk.

Halkımıza en iyi şekilde hizmet etmeyi ilke edindiğim görev sürem boyunca halkımızın her kesimi ile iletişim kurmaya özen gösterdik. Bu süre boyunca çalışma arkadaşlarımızı ve halkımızı incitmemeye özen gösterdim ve hiç kimseden incinmedim. Yine de istemeden kırdığımız gönüller olmuş ise, onlardan ve yaklaşık üç yıl boyunca aynı havayı ve toprağı paylaştığımız siz değerli Amasyalılardan hakkınızı helal etmenizi temenni ederim.

Amasya’daki çalışmalarımıza katkılarından dolayı başta milletvekillerimiz olmak üzere, Belediye Başkanımıza, İl Genel Meclisi Başkan ve Üyelerine, kamu kurumlarının idareci ve çalışanlarına, tüm siyasi parti temsilcilerine,   sivil toplum kuruluşlarına ve her toplantıda, her etkinlikte sesimizi halkımıza duyuran basın mensuplarına ve tüm Amasyalılara teşekkür eder, hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım.”dedi.

 

ARTUKLU HABER AJANSI-AMASYA

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: VALİ, ÇOMAKTEKİN'DEN, VEDA, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı