301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Kasım 2018 - Cuma 13:27 Bu haber 493 kez okundu
 
VALİ MUSTAFA YAMAN'DAN 10 KASIM MESAJI
Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
- Haberi
VALİ MUSTAFA YAMAN'DAN 10 KASIM MESAJI

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman  10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

 

Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü yayımladığı mesajında şunları  söyledi;

 


''Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 80. Yıldönümünde rahmet ve şükranla anıyoruz.


Gazi Mustafa Kemal Atatürk, birçok sıkıntının, yokluğun ve zorluğun söz konusu olduğu bir dönemde Milleti ile birlikte başlattığı büyük bir mücadeleyi zaferle sonuçlandırarak, kurmuş olduğu Cumhuriyeti genç nesillere emanet etmiştir.


Atatürk’ün, Cumhuriyet başta olmak üzere tüm kazanım ve başarılarını armağan ettiği gelecek nesillerimizin de aynı şuur ve inançla, Cumhuriyetimizi çok daha müreffeh bir devlet haline getireceklerine inancımız tamdır.


Birçok ülkeye örnek gösterilen ülkemizin, milletçe birlik ve beraberlik içinde elde ettiği başarıları, yarınlara daha güçlü bir şekilde ulaşacağımızın en somut göstergesidir. 


Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, İstiklal Savaşı ve 15 Temmuz kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları bize vatan yapan aziz şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz.''Dedi

 


ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: VALİ, MUSTAFA, YAMAN'DAN, 10, KASIM, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı