301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Haziran 2018 - Perşembe 20:16 Bu haber 1013 kez okundu
 
VALİ MUSTAFA YAMAN'DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Mardin Valisi ve Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman Ramazan Bayramı dolayısıyla Kutlama Mesajı yayımladı.
- Haberi
VALİ MUSTAFA YAMAN'DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Mardin Valisi ve Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Vekili  Mustafa Yaman  Ramazan Bayramı dolayısıyla Kutlama Mesajı  yayımladı.

 

Vali Mustafa Yaman Mesajında;

 

Bir Ramazan ayını daha geride bırakarak bayrama kavuştuk. Ramazan ayı boyunca oruç ile derin bir manevi iklimi; huzur iklimini, kardeşlik iklimini teneffüs etmemizin ardından bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, insanları birleştiren, yürekleri bütünleştiren, kardeşliği pekiştiren, kırgınlıkları onaran bir armağandır.
         Bayram vesilesiyle annelerimiz, babalarımız, akrabalarımız ve dostlarımızın yanı sıra Aziz Şehitlerimizin kıymetli Ailelerini, Kahraman Gazilerimizi ziyaret etmeyi, yetimleri, öksüzleri, hastaları ihmal etmemeyi, onlarla da bayramlaşmayı, lütfen unutmayalım.
Muhtaçları, düşkünleri, yaşlıları koruyup gözetmeyi; onlara da yardım etmeyi, yardım elimizi uzatmayı, kendimize bir borç bilelim. Yaşlıları, yolda kalmışları, garibanları, akrabalarımızı unutmayalım.
Bu vesileyle, Mardinli hemşehrilerimizin Ramazan Bayramınızı kutluyor, Aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor; bu mübarek günlerin, tüm İslam Âleminin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum.''İfadelerine yer verdi.
 
 
 
ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN
Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: VALİ, MUSTAFA, YAMAN'DAN, RAMAZAN, BAYRAMI, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı