Haber Detayı
12 Ekim 2017 - Perşembe 12:01 Bu haber 884 kez okundu
 
Yalaza'da İbrahim’den Kızlarına Büyük Ders!
Her hafta ilgiyle beklenilen ‘Yalaza’ dizisinin yeni bölümü; 14 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 20.00’de TRT1’de ekranlarında.
- Haberi
Yalaza'da İbrahim’den Kızlarına Büyük Ders!

Her hafta ilgiyle beklenilen ‘Yalaza’ dizisinin yeni bölümü; 14 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 20.00’de TRT1’de ekranlarında.

 

Başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Yalaza’nın başrollerini, Sinan Albayrak, Didem Balçın, İpek Tuzcuoğlu, Erol Aksoy, Kadir Çöpdemir, Hasan Kaçan paylaşıyor.

 

Dizinin beşinci bölümünde neler olacak?

İbrahim, kızlarının insanların hayatıyla oynadıklarını ve kendi kafalarına göre işler yaptıklarını görünce, onlara bir ders vermeye karar verir. Oral, İsmail e Fatihi çağırır, kızlarını kendileriyle evlendireceğini söyler. Ama sevenleri sevdiğine değil sevenleri sevmediğine verecektir. Haber kızların ortamına bomba gibi düşer.

 

Bu arada Nalan kendini toparlayıp hayatına devam etme kararı alır. Kadir ise İbrahim’i borçlandırıp zor duruma düşürmek, böylece Aleve şantaj yapıp buralardan götürmek istemektedir. İbrahim yalaza yapmak isterken hayatın yalazasına kurban mı gidecektir?

 

KÜNYE

Yapım: Osman Sınav

Senaryo:Hasan Kaçan- Uğur Kaçan- Sadettin Tolan-Eda Tezcan- Makbule Kosif

Yönetmen: Osman Sınav, Mehmet Bahadır Er, Yücel Hüdaverdi

 

 

Oyuncu Kadrosu: Sinan Albayrak, Didem Balçın, İpek Tuzcuoğlu, Kadir Çöpdemir, Hasan Kaçan, Erol Aksoy, Gamze Karaduman, Merve Erdoğan, Lalizer Kemaloğlu, Ergül Miray Şahin, Mert Carim, Tibet Tursun, Kerem Muslugil, Ercü Turan, Zeynep Gülmez, Gizem Koçer, Erdal Cindoruk, Elif İnici, Batuhan Aydar, Özkan Ayalp, Ömer Gecü, Eray Ayaz, Eylül Naz Özgen…

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Yalaza'da, İbrahim’den, Kızlarına, Büyük, Ders!,
Yorumlar
Haber Yazılımı