Haber Detayı
10 Ekim 2017 - Salı 14:53 Bu haber 1487 kez okundu
 
ZERDEŞT 5 YIL ARAYLA ÇOK SEVDİĞİ CUMHURBABASIYLA BULUŞTU
Ak Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu'nun Oğlu Zerdeşt Miroğlu,5 Yıl Önce ayakta iken biraraya geldiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bu kez engelli olarak Afyon'da bir araya geldi.... 5 yıl aradan sonra Cumurbaşkanı Erdoğan ve Emine Erdoğan ile bir araya gelen Zerdeşt'in mutluluğu ise gözlerinden okunuyordu.
Ankara Haberi
ZERDEŞT 5 YIL ARAYLA ÇOK SEVDİĞİ CUMHURBABASIYLA BULUŞTU

Ak Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu'nun Oğlu Zerdeşt  Miroğlu,5 Yıl Önce ayakta  iken biraraya geldiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bu kez engelli olarak  Afyon'da  bir kez daha bir araya geldi... 5 yıl aradan sonra Cumurbaşkanı Erdoğan ve Emine Erdoğan ile bir araya gelen Zerdeşt'in mutluluğu ise gözlerinden okunuyordu.

 

Ak Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, oğlu Zerdeş'tin beş yıl aradan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile buluşmasını sosyal medya hesabından duygu dolu satırlarla paylaştı..

 

            Ak Parti 26. İstişare ve Değerlendirme Toplantısına Eşi ve Oğlu ile katılan Ak Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Eşi Emine Erdoğan ile bir araya geldi. Cumurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Zerdeşt ile yakından ilgilendiler.. 5 yıl  aradan sonra Cumurbaşkanı Erdoğan ve Emine Erdoğan ile bir araya gelen Zerdeşt'in mutluluğu ise gözlerinden okundu..

 

İşte Miroğlu'nun  5 yıl öncesi ve 5 yıl sonrası başlıklı duygulu paylaşımları;

 

Yıl 2013, aylardan Mayıs.. Zerdeşt, o vakitler yürüyordu, henüz tekerlikli sandalyeye mahkum değildi. Benim Karadenizli mert arkadaşım Çanakkale Kültür Turizm Müdürü Şinasi Haznedar, Zerdeşt'e Çanakkale'de bir sergi organizasyonu yapmış ve Zerdeşt okulda yaptığı el emeği göz nuru eserlerini, serginin açılışını yapan Sayın Emine Erdoğan hanımefendiye annesi Canan Miroğlu'yla beraber, sevinç içinde takdim etmişti..  Zerdeşt sonrasında da Cumhurbabasıyla Ankara'da engelli istihdamı toplantısında karşılaşmış ve hal hatır sorulup el sıkışılmıştı.. Ve dört- beş yıl sonra, Afyon'da bu defa yeni bir karşılaşma.. Bir sonraki paylaşıma bakınız lütfen..

 

Yer Afyon, Yıl 2017, aylardan Ekim..

 

Zerdeşt'in Cumhurbabası Erdoğan ve Sayın Emine Erdoğan'la iki gün önce Afyon'da ve yaklaşık beş yıl sonra yeniden karşılaşması.. O, bu defa dimdik ayakta değildi, tekerlikli sandalyeye mahkumdu ama ne gam, tekerlekli sandalyeye mahkum olması, kafasını kaldırıp, ona doğru eğilen ve hüzünlü bir yüz ifadesiyle elini omuzuna koyan Cumhurbabasına sımsıcak bir gülücükle bakmasına engel olmadı. Sen ne büyük bir insansın be çocuk!..

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ZERDEŞT, 5, YIL, ARAYLA, ÇOK, SEVDİĞİ, CUMHURBABASIYLA, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı