301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Yazı Detayı
13 Haziran 2019 - Perşembe 14:50 Bu yazı 198 kez okundu
 
TARİHİN BARIŞMAZ DÜŞMANLARI VE İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SEÇİMİ
NUMAN ALADAĞ
numan2363@hotmail.com
 
 

TARİHİN BARIŞMAZ DÜŞMANLARI VE İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SEÇİMİ

 

 

Tarihin barışmaz düşmanlarının, bir dilimi olan raf bedeli şartına, bu yazımızda çok yer verdik. Okuduğunuzda raf bedeli şartının stratejik önem taşıdığını ve ne kadar tehlikeli olduğunun bilgisine sahip olacaksınız.

 

Milli şuur, Türk milletinin yaşama iradesi, hayat kaynağı ve en kuvvetli silahıdır. Allah korkusu, üretimi ve Milli şuuru olmayan toplumlar yıkılmaya ve dağılmaya mahkümdurlar. Onun içindir ki, Allah korkusu ve çalışarak üretim yapmak önem taşımaktadır. 

 

Vatansever Türk miletinin ilk işi, görevlerini, arınmış gönül ve Allah'a inanmış yürek ile yapmaktır.

 

Müslüman Türk Milleti'nin öz değerlerine ve tarihine eğilmesi lazım ki, Fetö gibi riyakarlılık duyguları ve raf bedeli şartı ile anarşik-ekonomik terör oluşturma düşüncesinde olanlara fırsat vermeyelim.

 

Numan Aladağ dan, raf bedeli tehlikesi için bir şiir:

Bu vatan ve toprak için, 

Ay-yıldızlı şanlı Türk bayrağı için 

Ölelim..

Fakat raf bedeli şartı ile zulüm edenleri bilelim..

 

Bu kutsal topraklar için,

Ay-Yıldızlı Şanlı Türk bayrağı için

Ölelim.

Raf bedeli şartının tehlikesini düşünelim bilelim!

 

Tarihin barışmaz düşmanı olan, raf bedeli şartı ile her türlü ahlaksızlığa sebep olanların tehlikesi, gizlilik duygularıyla saf insanları, Ramazan paketleri ve vekaleten kurban kesimi ile aldatmaca yalanlarından doğmaktadır. Bu konu üzerinde temeli sağlam düşüncesi olan, Türk sanayicisi-çiftçisine, raf bedeli şartını uygulayanların maddi-manevi verdikleri zararları, Türk kamuoyunda deşifre etmek ve ekonomik yaptırım uygulamak en sağlam yoldur. 

 

Tarihin barışmaz düşmanımız, raf bedeli şartını uygulayanlar iyi bilmelidirler ki, Tarihi Türk geleneklerinin ve ahlakının kendisine has bir dünya görüşü vardır. Gerçekçi olan Türk geleneklerini "yaşamak için mücadele etmek" yasasının sonuna kadar devam edeceğine inandığından, Türk Milletinin askerliğe karşı saygı duymakta ve soyumuzun asker bir millet olmak geleneğini geliştirme amacını gütmektedir. Dahili-harici vatan hainlerini etkisiz hale getirmenin en kolay ve ekonomik yolu, onları ekonomik darboğaza sürüklemektir.

 

Tarihin barışmaz düşman dilimlerinden biri olan, raf bedeli şartını uygulayanlara, Numan Aladağ diyor ki: "Allah korkusu, vatan sevgisi ve ahlak, millet yapısının ana temelidir. Onlar olmadan hiçbir şey olmaz."

 

Tarihten günümüze kadar, Türk Milletini hiçbir baskı ve tehdit durduramamıştır ve durduramaz da. Bunun en son örneği; sanayi ötesi toplum ülkelerinin, Fetö terör örgütünü sözde müslümadır diye kullanarak, her türlü maddi-manevi desteklerle 15 Temmuz da ki, şeytanlıklarına karşı, Önce Allah belalarını verdi, sonra da Büyük Türk Milletinin, ruhunda taşıdığı birlik-beraberliği, o "İhanet şebekeleri" ne, haddini bildirdi.

 

Büyük Türk Milleti'nin bölünmez bütünlüğünü, Fetö terör örgütü ve ekonomik-anarşik terör olan raf bedeli şartı ile bozma hayalinde olanlar, Zafer'lerle dolu olan Türk tarihinin bilincinde olmalıdırlar. 

 

Türk Milletinin yeni düşmanı, raf bedeli şartını uygulayanlardır. Bunların asıl hedefi; 100 yerli (Milli) sermayenin el değiştirmesi ve topyekün yokedilmesidir. Bu düşmanın adı: Raf ve ürün giriş bedeli şartına ilaveten, domuz eti ürünlerini mağazalarında helal ürünlerle aynı dolapta satanlardır.

 

Tarihin barışmaz düşmanlarından birisi de, raf bedeli şartını uygulayanlardır. Türk sanayicisini-çiftçisini zor duruma düşürüp, anarşik-ekonomik terörün meydana gelmesine sebep olan ''İhanet şebekeleri'' iyi bilmelidirler ki, Türk Milletinin ruhunda taşıdığı vatan kavramı ve maddi-manevi birlik-beraberliklerle, tarihin barışmaz düşmanları olan riyakar çıkarcılara karşı yenemeyeceği, aşamayacağı hiçbir engel yoktur.  

 

Türk ekonomisini darboğaza sürüklemeyi hayal eden riyakar "İhanet şebekeleri" Fetö gibi ekonomik ve siyasi güç bakımından yükselme yolunda her kalıba girerler. Onun içindir ki, Türk Milletinde Milli şuur uyanık olunca iltimas, rüşvet, raf bedeli şartı ve haksızlık kalkar. Hizmeti olanların hizmeti inkar edilmez. Tarihi şahsiyetlere gerçek değeri verilir.

 

Riyakarlık ahlakı ile sözde müslümanım diyen Fetö denen "İhanet şebekesi" gibi riyakarlılık duyguları Türk Milletini, 1800 'i yıllarda Ermenilerin Osmanlı imparatorluğunu yıkma tezleri denendi, Türkler Kurtuluş savaşında Zaferi kazandı. 1950'li yıllarda Alevi-sunni ayrımı tezi başlatıldı, 1960 ve 1980'li yıllara kadar da sağ-sol tezi çatışmaları başlatıldı. 1970'li yılların ortalarında başlatılan Kürtçülük tezinde de Allah'a çok şükür hiçbir sonuç alınmadı. 

 

1990'lı 'li yılların başında anarşik-ekonomik terör oluşturulmasına sebep olan tarihin barışmaz düşmanlarından raf bedeli şartı başladı ve günümüze kadar halen jet hızı ile raf bedeli şartı uygulaması devam etmektedir. Raf bedeli şartı demek; iş başındaki hükümetin işlerini zora sokup, başarısız olmasının ilk sırada yer aldığını Maliye, İç işleri, Çalışma ve diğer ilgili bakanlıklar bunun bilincinde midirler? 

 

 

Milli sermaye (100 Türk sermayesi) istismar edilemez ve ekonomik Milliyetçilik duygularıyla, özellikle anne-baba ve öğretmenlerin gençlere Milli sermayenin stratejik önemini anlatarak, yerli malına sahip çıkıp ilgi duymayı öğretmeliyiz.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın, işlerini zorlaştıranlardan biri de, raf ve ürün giriş bedeli şartıdır. Ayrıca Akdeniz, Ege ve Marmara bölgelerindeki, turistik bölgelerde ki, başta lokantalar, fırınlar olmak üzere ve daha birçok alışveriş hareketliliklerin çoğunda ne yazık ki, tüketiciden tahsil edilen KDV ücreti, muhasebe kayıtlarında yer almayıp, Maliye bakanlığı hesaplarına aktarılmıyor. O zaman, tahsil edilip, muhasebe kayıtlarında yer almayan KDV'ye ne gerek var.

 

Suriyelilerin Türkiye de, vergi kaçakçılığı, kayıt dışı istihdam ve kara para hareketliliği, anarşik-ekonomik terör ayrı değil midir?

 

Raf ve ürün giriş bedeli şartı olarak, Türk sanayicisinden ve çiftçisinden alınan ücret, kara paradır. Kara para demek de; anarşik-ekonomik terörün ana aktif maddesi demektir. Kara para ile, dahili-harici vatan hainleri ile aynı zihniyette olduklarını, raf bedeli şartı ile kanıtlamıyorlar mı? 

 

Raf bedeli şartını vermek için, Türk sanayicisi eleman işten çıkarıyor, işine son verilen elemanlar da, her türlü ahlaksızlığa teşebbüs ediyor ve bu da anarşik-ekonomik terörün meydana gelmesine sebep olup iş başındaki hükümetin işlerinini zora sokmak değil midir? Raf bedeli konusuna Maliye bakanlığı yetkililerinin, haberi var mıdır? Maliye Bakanlığı, raf bedeli şartını niye kontrol etmiyor?

 

Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan iken riyakar Fetöcular için, çevresindeki bazı kişiler, kendisine efendim bu kardeşlerimiz müslümandır ve şu il de şu kadar oyları vardır diye kendisine yalnış bilgiler verip, Fetö terör örgütünün ekonomik, siyasi ve hem de bürokraside stratejik görevlerin verilmesi ile ekonomik, siyasi ve bürokraside jet hızı ile güçlenmesine sebep olmadılar mı?  Recep Tayyip Erdoğan Fetö terör örgütü için diyor ki: "Müslümandır diye yardımcı olduk. Nereden bilelim ki, İhanet şebekeleri'dir" diye açıklamasını esas alarak, raf bedeli şartının, tehlikesine dur demesi gerek miyor mu? 

 

Soru? Ramazan da, Ramazan paketleri, Kurban bayramında da vekaleten kurban kesimi yaparak İslam alemine saygılıymış mesajını veriyolar. Orgeneral Yaşar Büyükanıt diyor ki: "Sözde değil özde olmalıdır" Allah aşkına, bu duygu ve düşüncelerle ticaret yapan yönetim takımının, Fetö terör örgütü gibi, özü-sözü bir olmayan ekonomik terör örgütlerinin, ta kendisi değil midirler? 

 

Fetö terör örgütünün, 15 Temmuz da ki şeytanlığını gördük. Allah bir daha böyle acıları göstermesin. Onun içindir ki, raf ve ürün giriş bedeli de, Fetö terör örgütü kadar tehlikelidir. Raf bedeli şartı, iç-dış vatan hainleri için, Milli sermayenin el değiştirmesi için, planlanan stratejik bir yoldur. 

 

Recep Tayyip Erdoğan iyi bilmelidir ki, raf bedeli şartı ile, kedisini, Türk sanayicisini ve çiftçisini zor duruma düşüren mağaza zincirleridir. Allah korusun, birgün Fetö terör örgütü gibi Türk Milletini ve Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini, ekonomik terör faaliyeti olan raf bedeli şartı ile zor duruma düşürürse, kimse şaşırmasın! 

 

 

 

RAF bedeli şartı ile 100 yerli sermayeyi yok eden mağaza zincirlerine, dur demek için, merhum Muh. Orgeneral Hamza Günalp diyer ki: ''Düşmanlarınıza karşı zaferi kazanmanın en kolay yolu, onlara ekonomik yaptırım uygulayarak, darboğaza sürüklemektir.'' Hamza paşanın, Milli seslenişini esas alarak, domuz eti ürünleri ile helal ürünleri  riyakarlık duygularıyla, aynı dolapsata satan o mağaza zincirlerine, ekonomik yaptırım uygulamalıyız. 

 

Ey vatansever Milletvekilleri! "Lafla vatansever Milletvekilliği olmaz"  TBMM deki, Allah korkusu ve vatan kavramını ruhunda taşıyan tüm Milletvekillerine çağrı: 

Stratejik önem taşıyan, Milletvekillerinin işlerini zora sokan ve her türlü ahlaksızlıklara sebep olan raf bedeli şartına, sigara yasağı gibi caydırıcı kanunun acilen çıkararılması şarttır.

 

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİ:

Seçim, Anayasa ve seçim kanunlarımızın teminatı altında siyasi partilerle demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından birisidir. İstanbul Büyükşehir belediye başkanlığını, kazanmak için, tarihin vazgeçilmez düşmanları olan üç R ile mücadele eden seçimi kazanır.

 

İstanbul belediye başkan adayı olanların, "İyiliği kötülüğüne galip olan" nın, Cenab-ı Allah seçilip, başarılı olmasını kendisine nasip etsin. İyiliği kötülüğüne galip olmayan bir insandan idareci olmaz. Onun içindir ki, Milli şuuru olan, çıkarcı olmayan, üç R ile mücadele eden ve asaleti olan bir adayın İstanbul belediye başkanı seçilmesi gerekir. Bu vatan ve bayrak için, kim ne yapmayı düşünüyorsa Cenab-ı Allah, onlara yaptıkları herşeyin bin kat karşılığını versin inşallah. AMİN...

 

Üç R nedir? Rüşvet, Riyakarlık ve Raf bedeli şartıdır. "Laf ile müslümanım ve vatanseverim demek olmaz" Üç R'ye dur demek; Allah'ın haram kıldığı ve kanunların yasakladığı ahlaksızlıklarla  mücadele etmek demek olup, sevaplara girmektir. 

 

İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçimini kazanmak isteyen adayların, riyakarlıktan uzak olup, yalnız Cenab-ı Allah'a sığınıp, ruhunda taşıdıkları Allah korkusu ve vatan kavramları duygusu ile Rüşvet-Raf bedeli şartı-Riyakarlık (İki yüzlülük)'ten uzak olduğunu samimi duygularla Türk Milletine, zamanın Maliye bakanı  Mehmet Şimşek'in: "Yolsuzluk yapanların Allah belasını versin" seslenişini esas alarak seslenmelidirler ki, Türk Milletinin güvenini kazanıp, seçilsinler.

 

Numan Aladağ diyor ki: ''Bir ülkede gerçek demokrasinin mevcudiyetinden bahsedebilmemiz için, ilk önce iktisadi demokrasinin kurulmuş olması gerekir. Siyasi partilerin varlığı, gerçek demokrasinin varlığını tamamlamaz.'' Bunun bir örneği: Perakende sektöründe faaliyen gösteren binlerce mağaza zincirine sahip mağaza zincirleri, RAF bedeli şartıyla açıkça anarşik-ekonomik terör oluşturuluyor. 

 

Üç R'nin bir dilimi olan raf bedeli şartı başta olmak üzere, o ülkede iktisadi demokrasinin mevcut olmadığını gösteriyor. İktisadi demokrasinin olmadığı bir ülkede, gerçek demokrasinin mevcudiyetinden bahsedilemez.

 

Raf bedeli şartı demek, Türkiye'nin sanayi ötesi toplum bir ülke olabilmiz için, en büyük bir engel olduğunun bilincinde olmalıyız.

 

Türk Milletinin, siyasi partilerden, seviyeli, millete huzur verici, güven verici, mücadele ve davranış beklemektedir. Hatırı sayılanlara özel ilgi gösterilpi iş ehline verilmediği zaman, o ülke için çok büyük bir tehlikedir.  

 

Ey domuz eti ürünleri ile helal ürünleri aynı dolaba koyan ve raf bedeli şartı ile her türlü ahlaksızlıklara sebep olanlar: Hz. Muhammed ve Hadisleri kitabın yazarı, Abdulbaki Gölpınarı'nın Kasım 1964 yılında 3'cü baskının, 92'ci sayfasında 591 ci Hadis-i şerif-i: ''Kötü kişiyi anmaz, kötülüğünü söylemezseniz halk nereden bilecek onu? Kötü kişiyi kötülüğü ile anında halk, ondan çekinsin.''hadis-i şerifi esas alarak raf bedeli şartı liderliğini yapan kuruluşun faaliyetlerini, Türk Milleti olarak bilgi sahibi olmamız gerekir. Zamanında Fetönun yaptıklarına da dikkat edilmedi ve sonunu gördük. Raf bedeli şartı, Fetö kadar tehlikeli bir sistem olduğunu Türk kamuoyunu bilinçlendirmemiz gerir.

 

Her Türkün, Vatanını ve milletini sevdiğinden asla şüphe edilemez...

İktisadi Demokrasinin olmadığı bir ülkede ikilik, raf bedeli şartı, bölücülük, riyakarlık, her türlü ahlaksızlık, bozgunculuk, orada felaket...

 

Harici-dahili vatan haini, ''İhanet şebekeleri'' önce, Australia-Silver şehri, Brokin Hill savaşında iki isimsiz Kahraman Türk'ün zaferini, Kore zaferini, 1974 Kıbrıs barış harekatında ki zaferini ve 15 Temmuz da, ruhunda taşıdıkları vatan kavramı, ruh ve iman kuvveti ile, çıkarcı "İhanet şebekelerin'e"haddini bildirmiştir. 

 

Onun içindir ki, raf bedeli şartı ile anarşik-ekonomik terör oluşturmaya çalışanlar, Türk Milletinin bu zaferler tarihini iyi okuyup düşünmeleri gerekir. Tarihin barışmaz düşmanlareından olan raf bedeli şartını uygulayanlar, maddi gücüne güvenmesinler.

 

Ruhunda vatan sevgisi olanların, vatana hizmet etmesini Cenab-ı Allah, kendilerine nasip etsin. Devletin malına, Ay-yıldızlı Şanlı Türk Bayrağımıza, toprağımıza, vatanımıza göz dikip, çıkar amaçlı zarar verenleri Cenab-ı Allah,  onları kahr-ı perişan etsin inşallah. AMİN

 

Cümle Vatan şehitlerini, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü rahmetle, Gazileri minnetle anar. Hasta ve yaralılara acil şifalar dileriz. 

 

 
Etiketler: TARİHİN, BARIŞMAZ, DÜŞMANLARI, VE, İSTANBUL, BÜYÜKŞEHİR, BELEDİYE, SEÇİMİ,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
20 Ağustos 2019
BİLEN İÇİN ŞİFA HER YERDE
250 Okunma.
09 Ağustos 2019
Türk İslam geleneklerinde Kurban Bayramı
682 Okunma.
29 Temmuz 2019
Türk Ahlakı ve Müslümanlık
259 Okunma.
14 Temmuz 2019
15 TEMMUZ İKTİSADİ DEMOKRASİ İÇİN BAŞLANGIÇ OLSUN
144 Okunma.
19 Haziran 2019
TÜRK AHLAKI VE DEMOKRASİ
140 Okunma.
03 Haziran 2019
Bayramı, mana derinliğinde yaşayalım
177 Okunma.
30 Mayıs 2019
Bu Gecenin Kadrini Bilmek gerek
151 Okunma.
26 Mayıs 2019
Sosyal Yardılaşma ve Sadaka-i Fıtır
138 Okunma.
19 Mayıs 2019
İslamiyette Ruh Sağlığımız
173 Okunma.
11 Mayıs 2019
Teravih namazı ve sağlığımız
207 Okunma.
05 Mayıs 2019
İslam dininde Hikmetleri ile Ramazan Gelen Kutusu x
190 Okunma.
25 Nisan 2019
Domuz ürünleri satışı ve RAF bedeli şartı düzenlemesi iyi gelecek
296 Okunma.
22 Nisan 2019
Türk Milletinin teminatı, Türk gençliğidir
187 Okunma.
18 Nisan 2019
Berat gecesi büyük bir fırsattır.
196 Okunma.
11 Nisan 2019
Hıyar'ın şaşırtıcı faydaları
423 Okunma.
31 Mart 2019
Miraç Kandili ve Türk İslam Gelenekleri
341 Okunma.
22 Mart 2019
31 Mart seçimi kritik eşiğimiz
318 Okunma.
16 Mart 2019
Milli ruh ekseninde Çanakkale Zaferi
270 Okunma.
12 Mart 2019
DEMOKRASİDE BÜYÜK RİSK
291 Okunma.
07 Mart 2019
Regaip Kandilinde, Türk İslam gelenekleri
376 Okunma.
02 Mart 2019
RÜŞVET VE RAF BEDELİNE DUR DİYENLER 31 MART SEÇİMİNİ KAZANIR
465 Okunma.
21 Ocak 2019
ÜÇ R'ye DUR DİYEBİLİRİZ
4923 Okunma.
15 Ocak 2019
Başarı merdivenini çıkarken...
819 Okunma.
06 Ocak 2019
Mübarek elma, hem deva hem şifadır
721 Okunma.
28 Aralık 2018
DİZ-MAFSAL AĞRILARI VE KUVVET ŞURUBU REÇETELERİ
1074 Okunma.
06 Aralık 2018
Lahananın şaşırtıcı faydaları
2227 Okunma.
24 Kasım 2018
Mart seçimleri borsasında hisse senedi alma yarışı
2026 Okunma.
18 Kasım 2018
Mevlid kandili ve birlik-beraberlik ruhu
1130 Okunma.
09 Kasım 2018
ATATÜRK ve İslam Dini
1595 Okunma.
28 Ekim 2018
CUMHURİYET ve tarımla geleceğimiz daha güvenlidir.
1296 Okunma.
27 Eylül 2018
HERŞEY MİLLİ EKONOMİ İÇİN
2597 Okunma.
16 Eylül 2018
Eğitim ve Milli Ekonomi
601 Okunma.
10 Eylül 2018
HİCRİ YILBAŞI VE AŞURA GÜNÜ
528 Okunma.
07 Eylül 2018
ADALE VE KRAMP AĞRISI
491 Okunma.
28 Ağustos 2018
ZAFER BAYRAMI VE EKONOMİK TERÖR
630 Okunma.
18 Ağustos 2018
Kurban Bayramı ve Mutluluğumuz
1289 Okunma.
12 Ağustos 2018
Vatan sevgisi ve raf bedeli şartı
1410 Okunma.
30 Temmuz 2018
Domates de ki mucizeler ve yerli malı
1283 Okunma.
23 Temmuz 2018
RÜŞVETE DUR DİYEBİLİRİZ
973 Okunma.
15 Temmuz 2018
Kahraman TÜRK Milleti'nin, 15 Temmuz Zaferi
899 Okunma.
07 Temmuz 2018
KİREÇLENME TEDAVİSİ İÇİN, MUCİZE REÇETELER
1250 Okunma.
26 Haziran 2018
OĞUL OTU VE GİZLİ MUCİZELERİ
1680 Okunma.
21 Haziran 2018
Güçlü irade ve Adalet
622 Okunma.
17 Haziran 2018
VAKİT RÜŞVETLE MÜCADELE VAKTİDİR
601 Okunma.
13 Haziran 2018
MÜ'MİNLERİN BAYRAMI
561 Okunma.
07 Haziran 2018
Leyle-i Kadir Gecesi ve fazileti
698 Okunma.
03 Haziran 2018
24 Haziran Zaafer olsun
630 Okunma.
28 Mayıs 2018
ATATÜRK VE RAMAZAN-I ŞERİF
609 Okunma.
21 Mayıs 2018
Ekonomik Terör ve Kudüs
599 Okunma.
15 Mayıs 2018
Ramazan- Şerif ve Huzurumuz
607 Okunma.
12 Mayıs 2018
Devlet Bahçeli ve Mühendis Binali Yıldırım'ın Dikkatine!
690 Okunma.
06 Mayıs 2018
24 Haziran da ki irade, istikbali tayin eder
674 Okunma.
29 Nisan 2018
Berat Gecesinin bereketi
702 Okunma.
16 Nisan 2018
DEMOKRASİ DE İRADE ÖNEMLİDİR
586 Okunma.
31 Mart 2018
Şahsiyet ve Topluma Hizmet
1093 Okunma.
27 Mart 2018
Karaciğer Yağlanmasına bitkisel destek
1050 Okunma.
21 Mart 2018
Regaip Kandili ve Biz
905 Okunma.
17 Mart 2018
Çanakkale Ruhumuz ve Anzaklar
971 Okunma.
08 Mart 2018
TÜRKLER KİMDİR*
1346 Okunma.
01 Mart 2018
EKLEM İLTİHABI İÇİN, ZERDEÇAL-ZENCEFİL
1405 Okunma.
18 Şubat 2018
Yetim Hakkı, Samimiyet ve Rüşvet
2045 Okunma.
11 Şubat 2018
Her sabah alacağımız kararlar, Her akşam kendimize soracağımız sorular
1314 Okunma.
04 Şubat 2018
TEMEL GIDA-İÇECEK VE TARIM
1356 Okunma.
28 Ocak 2018
ZAYIFLAMA VE İLTİHABI KURUTMA REÇETELERİ
1390 Okunma.
22 Ocak 2018
CİLT GÜZELLİĞİNİZ İÇİN DOĞAL ÇÖZÜMLER
1361 Okunma.
14 Ocak 2018
FİLİSTİNDEN HARRAN OVASINA
1208 Okunma.
08 Ocak 2018
DUA, ŞİFA VE MUTLULUKTUR
836 Okunma.
01 Ocak 2018
MİSAFİR AĞIRLAMA GELENEKLERİ
856 Okunma.
17 Aralık 2017
SANAYİLEŞMEYİ ENGELLEYEN DÜŞMANLAR
769 Okunma.
29 Kasım 2017
Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun
766 Okunma.
24 Kasım 2017
ÖĞRETMEN OLMAK KOLAY DEĞİL
726 Okunma.
17 Kasım 2017
BESLENME VE MİLLİ TARIM
731 Okunma.
28 Ekim 2017
''CUMHURİYET'' BAYRAMDIR
853 Okunma.
23 Ekim 2017
Terör ve hastalık oluşturan sektörler
848 Okunma.
14 Ekim 2017
GÖZLE GÖRÜLMEYEN DÜŞMANLARIMIZ
850 Okunma.
02 Ekim 2017
DİZDEKİ KİREÇLENMEYE ÇÖZÜM REÇETELERİ
1086 Okunma.
25 Eylül 2017
Sosyal hastalıklarımız (Rüşvet-Raf Bedeli)
839 Okunma.
12 Eylül 2017
MEVSİM DEĞİŞİKLİĞİNDE ÖKSÜRÜK TEDAVİSİ
909 Okunma.
31 Ağustos 2017
Kurban Bayramını, Bayram Kılmak Elimizde
804 Okunma.
29 Ağustos 2017
ZAFER BAYRAMININ 95 Cİ YILDÖNÜM COŞKUSU
842 Okunma.
21 Ağustos 2017
Salatalıkla Sağlığı Yakala
845 Okunma.
03 Ağustos 2017
FESLEĞEN (TULSİ)'NİN FAYDALARI
1294 Okunma.
13 Temmuz 2017
ŞEHİTLERİMİZE VEFA
804 Okunma.
02 Temmuz 2017
Raf Bedeli uygulaması karşısında milli duruş
876 Okunma.
24 Haziran 2017
Mü'minlerin Bayramı
880 Okunma.
20 Haziran 2017
Kadir Gecesi bir fırsattır
936 Okunma.
09 Haziran 2017
TEMİZLİK, MÜSLÜMANLIĞIN İLK ADIMIDIR
896 Okunma.
31 Mayıs 2017
RAMAZAN-I ŞERİF'İN GETİRDİKLERİ
1960 Okunma.
25 Mayıs 2017
Ramazan-ı Şerifin Şifalı armağanları
956 Okunma.
18 Mayıs 2017
TARİHİN BARIŞMAZ DÜŞMANLARI !
800 Okunma.
14 Mayıs 2017
EKONOMİK TERÖRÜN BİLİNMEYEN YÖNLERİ!
895 Okunma.
09 Mayıs 2017
BERAT GECESİNDE HUZUR VE BEREKET
961 Okunma.
07 Mayıs 2017
TOPLUM EĞİTİMİNDE ŞAHSİYET VE EKONOMİK MİLLİYETÇİLİK
955 Okunma.
30 Nisan 2017
PROTEİN SAVAŞINDA TÜRKİYE
764 Okunma.
22 Nisan 2017
MİLLİ VE MANEVİ MUTLULUĞUMUZU İDRAK EDELİM
866 Okunma.
16 Nisan 2017
ÖZLÜ SÖZLERDE HAK VE ÖZGÜRLÜK
1057 Okunma.
12 Nisan 2017
GÜZELLİĞİNİZ VE SAĞLIĞINIZ İÇİN ÇİLEK SAFASI
767 Okunma.
29 Mart 2017
Regaip Kandilinin Fazileti
1287 Okunma.
26 Mart 2017
HAYAT İÇİN ADALETİN önemi
872 Okunma.
23 Mart 2017
İnsan Hedefi ve Demokrasi
680 Okunma.
16 Mart 2017
Milli Duruş ve 18 Mart
897 Okunma.
11 Mart 2017
Ekonomik terör bizi vuruyor.
898 Okunma.
06 Mart 2017
Silahsız işgal ve kuruş vurgunu
967 Okunma.
04 Mart 2017
Milli Hakimiyet, Riyakarlık ve Rüşvet
896 Okunma.
25 Şubat 2017
Damar tıkanıklığı ve güçlü hafıza için çözüm...
874 Okunma.
18 Şubat 2017
Himalaya etekleri ile Muğla nın ortak yönü
847 Okunma.
11 Şubat 2017
RAJASTHAN'da GUATIR TEDAVİSİ
1015 Okunma.
04 Şubat 2017
Bahar Mevsiminde Korunma Yöntemleri
935 Okunma.
29 Ocak 2017
ATATÜRK'Ü DOĞRU TANIYALIM (DÜZELTME)
1025 Okunma.
23 Ocak 2017
RAJASTHAN'DAN SAĞLIK VE MUTLULUK ÖNERİLERİ
927 Okunma.
15 Ocak 2017
MİLLİ SERMAYEYE VE SAHİP ÇIKALIM
1037 Okunma.
12 Ocak 2017
KİREÇLENME TEDAVİSİ İÇİN İLAHİ HİKMETLER
1087 Okunma.
02 Ocak 2017
RAJASTHAN'dan kanser riskini azaltan çareler
1027 Okunma.
24 Aralık 2016
YILBAŞI FIRSATÇILIĞI
1000 Okunma.
29 Kasım 2016
YEŞİL MERCİMEK VE ŞİFALI ARMAĞANLARI
938 Okunma.
23 Kasım 2016
ÖĞRETMENLERİMİZE SEVGİ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
1381 Okunma.
15 Kasım 2016
SİNÜZİT İÇİN ŞİFALI ARMAĞANLAR
1289 Okunma.
13 Kasım 2016
İnsan da ve doğa da sevgi
1099 Okunma.
09 Kasım 2016
ATATÜRK'ü 78 ci Yılında Rahmetle Anıyoruz....
765 Okunma.
03 Kasım 2016
HİNDİSTAN DA HASTALIKLARA KARŞI MUCİZE KARIŞIM
1726 Okunma.
Haber Yazılımı