ING BANK?IN YENİ REKLAM FİLMİ İÇİN KEREM TUNÇERİ VE OZAN GÜVEN KAMERA KARŞISINA GEÇTİ

?Eski Köye Yeni Adet? sloganıyla ezber bozan bankacılık anlayışıyla hareket eden ING Bank, yeni kampanya dönemine açılış filmiyle başladı. Filmle beraber bankanın yeni reklam yüzü Ozan Güven de kamera karşısına ilk kez geçti.
Magazin 26.05.2018 11:49:26 6833 0

“Eski Köye Yeni Adet” sloganıyla ezber bozan bankacılık anlayışıyla hareket eden ING Bank, yeni kampanya dönemine açılış filmiyle başladı. Filmle beraber bankanın yeni reklam yüzü Ozan Güven de kamera karşısına ilk kez geçti.

 

Bu zamana kadar “Eski Köye Yeni Adet” sloganıyla, sektöründe ezber bozan uygulamalarını ekrana taşıyan Banka yeni dönemde bu kez, çıkardığı ‘yeni adet’lerin altında yatan ING kültürünü anlatacak. Yeni filmle görevi, zorlu bir basketbol mücadelesi sonrasında ünlü basketbolcu Kerem Tunçeri’den devralan Ozan Güven, bankanın yeni dönemdeki iletişim çatısı olacak “Aslında siz de ING’lisiniz ama farkında değilsiniz” mesajının altını çiziyor.

Reklam filminde basketbolcu Kerem Tunçeri ve bayrağı devralan Ozan Güven bir basketbol sahasında karşılaşıyor. Oğlu Ali Ateş’in antrenmanını izlemeye gelen Güven, kendini bir anda basketbol maçının içinde buluyor. ING Bank, yeni kampanyası ile ING’li olmak için bankanın müşterisi olmaya gerek olmadığı, ING ile aynı düşünce, yaşam ve hayat tarzına sahip herkesin farkında olmasalar da ING’li oldukları mesajını veriyor.

 

Reklam Künyesi:

 

Reklamveren: ING Bank

Reklamveren Ekibi: Feyza Tamer, Gökçe Say, Bengisu Dinçer, Deniz Tezeren, Ecem Tulgay

Reklam Ajansı: Publicis İstanbul

ECD: Can Faga

Yaratıcı Ekip: Cihangir Gümüş, Erdem Köksal, Deniz Şencan, Fatih Düzyol

Müşteri İlişkileri Ekibi: Letisya Taşçı, Emre Küçüksöz, Joel Erikman, Gamze Kaplan

Stratejik Planlama Ekibi: Zeynep Bortaçina, Cem Solak, Ayşe Yavuz

Prodüksiyon Ekibi: Arzu Köksal, Hüseyin Sert

Prodüksiyon Şirketi: PTOT

Yönetmen: Ozan Açıktan

 

 

 • BIST 100

  1.461%0,29
 • DOLAR

  8,4047% -0,28
 • EURO

  10,1808% -0,94
 • GRAM ALTIN

  506,05% -1,64
 • Ç. ALTIN

  834,9825% -1,64
34° / 15°