AK Gençlik Ankara Ağustos Ayında 3704 Genç Üye daha yaparak Türkiye 5’incisi oldu.

AK Parti Gençlik Kolları, Ağustos ayında 3704 yeni  genç üye daha yaparak  Türkiye 5'incisi olarak çalışmalarını yoğun bir şekilde yürütmeye devam ediyor.
Siyaset 9.09.2020 19:04:00 3148 0

AK Gençlik Ankara Ağustos Ayında 3704 Genç Üye daha yaparak Türkiye 5’incisi oldu.

AK Parti Gençlik Kolları, Ağustos ayında 3704 yeni  genç üye daha yaparak  Türkiye 5'incisi olarak çalışmalarını yoğun bir şekilde yürütmeye devam ediyor.

 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gönül seferberliği startını verdikten hemen sonra AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları vakit kaybetmeden kollarını sıvadı ve var gücüyle çalışmalarına başladı.

 

AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Burak YILDIZ’ın talimatıyla yoğun mesaiye giren AK Gençlik Ankara İl yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları, ilçe yönetimleri ve mahalle teşkilatlarıyla çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini de belirtti.

 

Aramıza mesafeler koymayı gerektiren bu zorlu süreç, bizleri önceki dönemlerden daha farklı yollar izlemeye mecbur kılsa da AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları teknoloji alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek, uzak olanı yakına getirmeyi başardı. www.akuyelikankara.comwww.akuyelikankara.org ve www.akuyelikankara.net  adında üç web sitesi kurarak, ön kayıt formu oluşturdu. Dijital ortamda üyeliğini gerçekleştirmiş vatandaşların ıslak imzalarını almak için sosyal mesafe, maske ve temizlik kurallarına da riayet ederek evlerine kadar ulaştı.

 

Bu çalışmalarının yanında AK Gençlik Ankara haftanın belirli günlerinde Ankara'nın stratejik konumlarında pandemi kurallarını ve hıfzıssıhha kurulunun kararlarını dikkate alarak birçok üye stantı kurdu. Güler yüzü, hoş sohbeti ve gençlik enerjisiyle stantlar başında binlerce genç kardeşinin gönüllerine ulaştı.

 

“Genç Kardeşim, Gönül Hanemize Seni de Bekliyoruz" diyerek yola koyulan İl Gençlik Kolları Başkanı Burak YILDIZ: “Türkiye'nin en güçlü gençlik teşkilatlarından birine sahip olduğumuzu biliyor ve AK Gençlik Ankara ailemizi daha da genişletme gayreti içerisine giriyoruz. Yüz yüze görüşmelerimizin yanında dijital ortamları da etkin bir şekilde kullanarak tüm genç kardeşlerimize ulaşmak istiyoruz.  Kurulacak daha nice gönül köprülerimiz, ulaşılacak daha nice kardeşlerimiz var. Bu doğrultuda hedefimizi yüksek tutuyor ve gayretimizi de hedeflerimiz doğrultusunda artırıyoruz. Ağustos ayında İl Gençlik Kolları Teşkilatımızın koordinesinde İlçe teşkilatlarımız var gücüyle çalıştılar partimize bir ayda 3704 genç üye kazandırmanın mutluluğu ve sorumluluğu içerisinde, bu manada emek ve katkı veren tüm kardeşlerimize yürekten teşekkür ediyorum." ifadelerinde bulundu

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

HABER:ABDULLAH ORTAÇ

 • BIST 100

  1.145%1,96
 • DOLAR

  7,7311% -1,10
 • EURO

  9,0635% -1,26
 • GRAM ALTIN

  469,62% -1,45
 • Ç. ALTIN

  774,873% -1,45
33° / 19°