AK PARTİ MARDİN İL BAŞKANI FARUK KILIÇ;'AYIRIM YAPMAKSIZIN HERKESİN KAPISINI ÇALIYORUZ'

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “Normalleşme süreci boyunca başlatmış olduğumuz çalışmalarımıza Mübarek Kurban Bayramı boyunca da aralıksız sürdürerekvatandaşlarımızın yanında olmayı asla ihmal etmedik”.
Mardin 24.07.2021 11:24:00 0

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “Normalleşme süreci boyunca başlatmış olduğumuz çalışmalarımıza Mübarek Kurban Bayramı boyunca da aralıksız sürdürerekvatandaşlarımızın yanında olmayı asla ihmal etmedik”. 

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, ilçe başkanları ve il yönetim kurulundan oluşan heyet eşliğinde Kurban Bayramı boyunca çalışmalarını aralıksız devam ettirdi.

Normalleşme süreci boyunca yapmış olduğumuz çalışmalarımızda, Kurban Bayramı’nı da fırsat bilerek kırsal mahallelerimizde ki vatandaşlarımızın bayramlarını tebrik ettik. Her zaman olduğu gibi sıkıntı ve önerilerini dinleyerek çözüm noktasında çeşitli notlarımızı aldık. AK Parti ailesi olarak vatandaşlarımızın bizlere olan güvenlerini, desteklerini asla zayi etmedik. Onların samimi duygularına, teveccühlerine layık bir şekilde hareket ederek yanlarında olmayı, hizmetlerinde bulunmayı bir emir olarak algıladık.”

“Defalarca ziyaret ettiğimiz kırsal mahallelerimizi yine defalarca ziyaret etmeyi sürdüreceğiz. Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘biz yaratılanı yaratandan ötürü seviyoruz’ tabirine uygun şekilde ayırım yapılmaksızın herkesin kapısını çalmayı arzuluyoruz. İlçe teşkilatlarımızla, kadın ve gençlik kollarımızla her an sahada bulunmayı, AK Partimizin her zaman olduğu gibi insanımızın tek güven kapısı olduğunu defalarca yinelemek boynumuzun borcudur. Allah’a çok şükür milletimizde bunun idrakında olarak bizlere olan desteklerini asla eksik etmedi.”

AŞI İLE BİRLİKTE KURALLARA MUTLAKA UYALIM

Geçtiğimiz hafta gençlik kollarımızın düzenlemiş olduğu programla teşkilatlarımıza yönelik aşı kampanyası başlatmıştık. Verimini büyük ölçüde aldığımız bu çalışmayı her kulvarda dillendirerek pandemi sürecini en kısa sürede atlatmamız için vatandaşlarımızın mutlaka aşı olmaları gerektiğini belirtiyoruz. Hastalığın hala da devam ettiğinin idrakında olarak aşı ile birlikte maske, mesafe ve hijyenkurallarına mutlaka uymamız gerekir. Hepimizin bildiği gibi sağlık bakanlığımız tüm personeliyle canını dişine takarak sürecin bir an önce bitmesi için gece gündüz çalışmaktadır. Bizlerde vatandaş olarak üstümüze düşen sorumluluğu yerine getirdiğimizde korona virüs hastalığını yenmemiz kaçınılmaz olacaktır.”dedi

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

 • BIST 100

  1.509%1,09
 • DOLAR

  9,5485% -0,38
 • EURO

  11,0830% -0,49
 • GRAM ALTIN

  550,81% -1,10
 • Ç. ALTIN

  908,8365% -1,10
19.6° / 8.4°