ANKARA İL MÜDÜRLÜĞÜNE ATANAN EFSANE MÜDÜR MUSTAFA GÜNGÖRLÜ'YE VEDA YEMEĞİ

Çankaya ilçe Nufüs Müdürlüğü görevini başarı ile yürüten ve İçişleri Bakanlığının son il Nüfus ve Vatandaşlık Müdürleri kararnamesi ile Ankara İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü olarak atanan Mustafa Güngörlü'ye veda yemeği verildi
Ankara 29.10.2020 21:21:00 1162 0

 Çankaya ilçe Nufüs  Müdürlüğü görevini başarı ile yürüten ve İçişleri Bakanlığının son il Nüfus ve Vatandaşlık Müdürleri  kararnamesi ile Ankara İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü olarak atanan Mustafa Güngörlü'ye veda yemeği verildi.

 

ODTÜ Vişnelik Sosyal Tesislerinde verilen veda yemeğine Çankaya İlçe Nüfus Müdürü  Mustafa Güngörlü ile Çankaya ilçe Nüfus Müdürlüğü çalışanları katıldı.Yemekte bir  konuşma yapan Mustafa Güngörlü veda konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

 

‘’Böyle bir Organizeyi gerçekleştirdiğiniz için öncelikle hepinize teşekkür ediyorum. Hayalimde böyle bir ayrılık konuşması yoktu. Sadece makul bir süre çalışıp emekliye ayrılırım o zaman bir konuşma hazırlarım diye aklımdan geçmişti.

 

Olaylar bugün bizi bu noktaya getirdi. Ankara İl Müdürlüğü veya başka bir görevle ilgili kesinlikle benim  bir talebim bir isteğim olmadı. Çünkü gerçekten görevimi bugüne kadar severek, canı gönülden yaptım. Bugüne kadar yüzlerce arkadaşla çalıştım. Başka kurumlara geçenler oldu, Emekli olanlar oldu. Şimdi de 2 değerli arkadaş aramızda sağ olsun.

 

Sizlerin desteği ile bu görev bana layık görüldü. Elimden geldiğince bundan sonra sorumluluğumun daha da arttığı bilinci ile elimden geldiğince Ankara Teşkilatı için yapılması gerekenleri yapacağım.Yine buradayız,hep beraberiz.Allahtan farklı bir ile,farklı bir yere gitmedik.Hepinizi çok seviyorum. Hakkınızı helal edin iyiki varsınız’’dedi.

 

Mustafa Güngörlü'nün konuşmasının ardından masaya getirilen yaş pasta kesilerek,  Ankara İl Müdürlüğü görevine atanmasının kutlandığı gecede yaş pastayı Ankara İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü görevine getirilen  Mustafa Güngörlü keserek,mumları üfledi.Daha sonra Topluca hatıra resmi çekilmesinin ardından yemek sona erdi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

 

 

 

 • BIST 100

  1.408%0,03
 • DOLAR

  8,0614% 0,68
 • EURO

  9,6770% 0,74
 • GRAM ALTIN

  460,45% 1,36
 • Ç. ALTIN

  759,7425% 1,36
25° / 10°