BAŞKAN BODUR'DAN'KURBAN BAYRAMI'MESAJI

Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği Genel Başkanı Ahmet Fuat Bodur Kurban Bayramı Münasebetiyle yazılı mesaj yayınladı.
Mardin 21.07.2021 10:46:00 278 0

Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği Genel Başkanı Ahmet Fuat Bodur Kurban Bayramı Münasebetiyle yazılı mesaj yayınladı.Başkan Bodur mesajında;

 

“Yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı mübarek Kurban Bayramı’na ulaşmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Bayramlar toplumsal birliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği günlerdir.

 

Bütün bu değerleri barındıran dinimizin anlamlı günlerinden biri olan Kurban Bayramı, özellikle yardımlaşma ve paylaşmayı da ifade etmektedir. Bu vesileyle toplumsal birliğimizi daha da güçlü tutmalıyız. Saygıdeğer Mardinli Hemşehrilerimiz ile   birlikte bir bayramı daha kutlayacak olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşarken, Mardinli hemşerilerimden ricam, bayram ziyaretlerini sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek maskeli bir şekilde gerçekleştirmeleri, salgının bir an önce atlatılabilmesi için bu çok önemlidir.

 

Bu süreçte duasıyla bizlere güç veren herkese teşekkür ediyorum, bütün halkımızın Mardinli Hemşehrilerimizin ve İslam dünyasının Kurban Bayramı’nı kutluyor, bu bayramın sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde geçmesini temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

 

ARTUKLU HABER AJANSI-İSTANBUL

Anahtar Kelimeler: BAŞKAN BODUR''KURBAN BAYRAMI'MESAJI
 • BIST 100

  1.365%0,43
 • DOLAR

  8,5561% -0,03
 • EURO

  10,1312% 0,09
 • GRAM ALTIN

  495,69% 0,11
 • Ç. ALTIN

  817,8885% 0,11
40.8° / 28.4°