Bekçinin Annesine Teşekkür Belgesi

Türk Polis Teşkilatının 175. Kuruluş Yıldönümü münasebetiyle Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli olup görevini başarı ile yerine getirirken üstün başarı ve gayret gösteren Komiser Yardımcılarının, Polis Memurlarının, Çarşı ve Mahalle Bekçil
Polisiye Haberler 8.04.2020 11:07:35 0

Türk Polis Teşkilatının 175. Kuruluş Yıldönümü münasebetiyle Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli olup görevini başarı ile yerine getirirken üstün başarı ve gayret gösteren Komiser Yardımcılarının, Polis Memurlarının,  Çarşı ve Mahalle Bekçilerinin ailelerine teşekkür belgeleri takdim edildi.

 

Bilindiği gibi gibi Türk Polis Teşkilatı 10 Nisan 1945 yılında kurulmuş olup, her yıl 10 Nisan Günü polis günü, 10 Nisan gününün içerisinde bulunduğu hafta da polis haftası olarak kutlanmakta. Bu yıl da Türk Polis Teşkilatının 175. Kuruluş Yıl Dönümü kutlanmakta. Ülkemiz ile beraber dünya genelinde de görülen Korona Virüs (Covit-19) sebebiyle düzenlenen etkinliklerde  yoğun kalabalığın olmamasına, yine etkinliklere katılanların arasında da sosyal mesafenin korunnmasına özellikle dikkat ediliyor.

 

Bu bağlama Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli personellerin ailelerine teşekkür belgeleri takdim edildi. Görevini yerine getirirken üstün başarı ve gayret gösteren personel arasından komiser yardımcıları, polis memurları, çarşı ve mahalle bekçileri belirlendi. Belirlenen bu personellerin ailelerine teşekkür belgeleri takdim edildi. Teşekkür belgelerinin takdimi esnasında ''Her başarılı bireyin arkasında ona destek olan bir ailesi olduğundan hareket edilerek, evli olan personellerin eşlerine, bekar olan personellerin de anne ve babalarına; eşlerine veya evlatlarına başarılı olmalarında verdikleri desteklerden dolayı teşekkür edildiği vurgulandı.

 

İlk Teşekkür Belgesi Çarşı ve Mahalle Bekçisi Suat KARAUZUN 'un  annesi Serpil KARAUZUN 'a ikamet ettiği mahallede  Menteşe Kaymakamı Caner YILDIZ tarafından takdim edilirken,  İlçe Emniyet Müdürü Tümer YILMAZ ve Menteşe İlçe Jandarma Komutanı Gürcan ÖZDİLEK  de hazır bulundu. Ardından da Menteşe Kaymakamı Caner YILDIZ 'ın makamında düzenlenen tören ile diğer başarılı personellerin anne, baba ve eşlerine teşekkür belgeleri takdim edildi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MUĞLA

 • BIST 100

  2.868%1,37
 • DOLAR

  17,9527% 0,47
 • EURO

  18,5515% 0,74
 • GRAM ALTIN

  1.032,0% 0,21
 • Ç. ALTIN

  1702,8% 0,21
37.2° / 22.9°