PİYASADAKİ ZAM YAĞMURUNDAN ETKİLENEN SPOR SALONU CAMA ASTIĞI YAZI İLE MÜŞTERİLERİNE DUYURDU

Yaşanan zamlar sonrası antrenör Abdulkadir Şahin son 3 ayda kullandıkları malzemelerde yaşadıkları zam farklarını gösteren bir yazıyı duvarına astı.
Yaşam 14.01.2022 12:38:00 0

Yaşanan zamlar sonrası antrenör Abdulkadir Şahin son 3 ayda kullandıkları malzemelerde yaşadıkları zam farklarını gösteren bir yazıyı duvarına astı. Fiyat farklarından dolayı salon üyeliklerine zam yapmak zorunda kalan Abdulkadir Şahin tepkisini bu şekilde dile getirdi.

 


Yaşanan koronavirüs süreci ve gelen zamlar sonrası zor durumda kaldığını, kendi salonunda da fiyatlara zam yapmak zorunda olduğunu dile getiren Abdulkadir Şahin yeni yılla birlikte işletmecilerin yaşadıkları durumlara dikkat çekti.
 

Bütün amacının gençlere sporu sevdirmek ve onlara bir şeyler öğretmek olduğunun altını çizen antrenör Abdulkadir Şahin, “Spor salonları normalde de temizliğe önem ve özen gösteriyordu ancak koronavirüs dolayısıyla artık temizliğe daha çok dikkat ediyoruz. Bundan dolayı temizlik malzemelerini pandemi öncesine göre daha sık tüketmeye başladık. Yükselen fiyatlar dolayısıyla bu konuda büyük zorluk yaşıyoruz.” diye konuştu.
 

Spor salonlarında en çok kullanılan ürünlerden birinin galoş ve kağıt havlu olduğuna dikkat çeken Abdulkadir Şahin, “Galoşların maliyetleri de yeni yıl öncesine göre çok yükseldi. Kullandığımız ürünlerin çoğu ithal. Yüzde 50-60’lara kadar zamlar yaşandı. Biz bunları gelen misafirlerimize yansıtmamaya çalışıyoruz, ancak bizler de bu konuda zorlanıyoruz.” açıklamasında bulundu.


Son gelen elektrik ve su zamlarını da hatırlatan Abdulkadir Şahin, “Spor salonu malzeme fiyatları arttı. Malzeme fiyatlarının artmasıyla birlikte arızalanan aletlerin arızalarını gidermek de eskiye göre çok daha yüksek maliyetlere yol açıyor.” şeklinde konuştu.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

 • BIST 100

  2.042%3,14
 • DOLAR

  13,4109% -0,88
 • EURO

  15,2424% -0,49
 • GRAM ALTIN

  793,31% 0,49
 • Ç. ALTIN

  1308,9615% 0,49
0.2° / -7.5°