SURVİVORDA ERSİN KORKUT DÜN GECE GÖZYAŞLARI ARASINDA VEDA ETTİ

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye`nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020`nin 74. bölüm konsey toplantısında ünlüler takımından Survivor Ersin sakatlığı yüzünden Survivor`a veda etti.
Magazin 13.05.2020 10:45:15 1145 0

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 74. bölüm konsey toplantısında ünlüler takımından Survivor Ersin sakatlığı yüzünden Survivor'a veda etti. 

 

www.acunn.com'un haberine göre dün gece TV 8'de yayınlanan konsey toplantısında ünlüler takımından Survivor Ersin sakatlığı yüzünden Survivor'a veda etti. 

 

Survivor 2020’de herkesi şok eden ve üzen bir eleme yaşandı. 12 Mayıs Salı günü Survivor 74. bölümde Ünlüler takımından Ersin Korkut’un sakatlığı nedeniyle yarışmaya devam edemeyeceği açıklandı. Survivor’ın başarılı yarışmacısı Ersin’in her zaman konusunu açtığı ve çok sevdiği köpeği Mes, geçtiğimiz ay ölmüştü. Fakat Acun Ilıcalı, Ersin’e bu haberi bir türlü verememişti. Yarışmaya veda eden Ersin, veda konuşmasını yaparken yine konuyu köpeği Mes’e getirdi. Survivor Ersin “Köpeğimi de acayip özlemişim. Bilmiyorum ben hiç bu kadar sakal bırakmamıştım. Bu halimde beni tanır mı tanımaz mı?” dedi. Ersin’in köpeği ile ilgili kurduğu bu cümleler ve hayali izleyenleri epey duygulandırdı.

 

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

 

Survivor 2020'de Ünlüler ile Gönüllüler iletişim oyununda nefes kesen bir mücadele sergiledi. Survivor'da iletişim oyununda iki takım Survivor Basketbolu oynadılar. Sahaya ikişer kişilik takımlar ile çıkan Ünlüler ile Gönüllüler arasında oynanan basketbol maçında birbirinden güzel basketler atıldı, inanılmaz hareketler sergilendi. Erkeklerin oynadığı maçlar üç basketti, kadınların oynadığı maçlar ise iki basketi atan takım puanı kazandı. Toplamda bu şekilde 10 puanı toplayan takım İletişim oyununu kazanacaktı. Heyecanın dorukta olduğu, bazen gerginliklerin, tartışmaların yaşandığı iletişim oyununu, 10-7 skorla kazanan takım Gönüllüler oldu.

 

SURVIVOR’DA BÜYÜK ÖDÜLÜ HANGİ TAKIM KAZANDI?

 

Survivor 2020'de her hafta Pazartesi günleri takımlar büyük ödül için karşı karşıya geliyor. Birleşme partisi sonrasında yapılan büyük ödül oyununda verilen ödüldeki çıta her hafta bir kat daha yukarıya çıkarılıyor. Daha önce bir kez oynadıkları parkurda bir kez daha karşı karşıya gelen Ünlüler ile Gönüllüler, nefes kesen bir mücadele sergiledi. İki takımın yarışmacıları da büyük ödülü kazanmak için tüm güçlerini sahaya yansıttı. Bu yüzden skorda dengeki iki takım arasında gitti geldi. Skor 9-8 Gönüllüler önde iken Barış ile Sercan karşılaştı. Sercan'ın kazanması ile skor 9-9 oldu. Böylece ödül oyunu kazananı belirlemek için bayrak yarışına gidildi.

 

Survivor'da ödül oyunu için bayrak yarışına takımlar en iyi kadın ve erkek yarışmacılarını çıkardı. Ünlülerden Elif ve Sercan, Gönüllülerden Nisa ve Berkan, ödül oyununda bayrak yarışına çıktı. Ünlüler takımı, parkuru önce tamamladılar fakat Berkan, atışlarda çok iyi performans sergiledi. Survivor'da ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

 

DOKUNULMAZLIK OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

 

Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günleri iki dokunulmazlık oyunu oynandı. 9 Mayıs Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler, 10-8 skorla kazandı. Böylece Ünlüler, hem dokunulmazlığı hem de erzak paketini kazanmış oldu. 10 Mayıs Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler 10-4 gibi farklı bir skorla Gönüllüler kazandı.

 

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

 

Survivor’da Cumartesi ve Pazar günü ada konseylerinde dokunulmazlığı kaybeden takım eleme adayı belirledi. 9 Mayıs Cumartesi günü Survivor 2020’de dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetmiş. Yapılan ada oylamasında Gönüllülerde adı en çok yazılan isim Berkan oldu ve Gönüllülerin ilk eleme adayı oldu.

Survivor 2020’de 10 Mayıs Pazar günü ada konseyi bu sefer Ünlüler için toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı içinden eleme potasına gönderilen isim ise Mert oldu.

 

SURVIVOR’DA BU HAFTA GÖREV OYUNUNU KİM KAZANDI?

 

Geçen hafta yapılan Survivor 2. dokunulmazlık oyunu sırasında Ünlüler ile Gönüllülere yeni görevleri verilmişti. Buna göre takımlar, bilinen bir şarkıya yeni sözler yapıp besteleyeceklerdi. Survivor 2020’de takımların yaptıkları şarkıların hangisi güzel izleyiciler karar verdi. Buna göre Survivor’da şarkı yarışmasını kazanan takım gönüllüler oldu. Gönüllüler, bu oyunu kazanarak 4 kere üst üste görev oyununu kazanmış oldu.

 

 

 • BIST 100

  1.569%-0,05
 • DOLAR

  7,3671% -0,70
 • EURO

  8,9730% -0,14
 • GRAM ALTIN

  442,62% -0,70
 • Ç. ALTIN

  730,323% -0,70
6° / -5°