Yatağan Kahvehanelerinde Sıkı Denetim

Yatağan ilçe merkezinde bulunan kahvehanelerde ve kırathanelerde koronavirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında gerçekleştirilen denetimler en üst seviyelere çıkartıldı.
Polisiye Haberler 3.11.2020 20:27:00 0

Yatağan ilçe merkezinde bulunan kahvehanelerde ve kırathanelerde koronavirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında gerçekleştirilen denetimler en üst seviyelere çıkartıldı.

 

Yatağan İlçesinde büyük bir kararlılıkla sürdürülen Koronavirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında  gerçekleştirilen denetimler hız kesmiyor. Bu bağlamda ilçe merkezinde bulunan kahvehanelerde ve kırathanelerde koronavirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında gerçekleştirilen denetimler en üst seviyeye çıkartıldı. İlçe Kaymakamlığının koordinesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Belediye Başkanlığı, İlçe Tarım Müdürlüğü ve İlçe Sağlık Müdürlüğü görevlileri tarafından gerçekleştirilen denetimler büyük bir kararlılıkla sürdürülüyor. Yapılan denetimlerde tedbirlere uymayanlara  çok sayıda ceza yazılıyor.

 

Görevliler gerek  kahvehane ve kırathane çalışanlarını gerek ise müşteri olarak gelen vatandaşları  maske takmanının gerekliliği, sosyal mesafenin korunması ve hijyen kurallarına uyulması konusunda özel olarak hazırlatılan afişlerle bilgilendiriyorlar.

 

Yetkililer ülke genelinde olduğu gibi Yatağan İlçesi genelinde de Koronavirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında  alınan tedbirlere uymayan çok sayıda vatandaşa idari para cezasının yazıldığını belirterek, bundan sonra da alınan tedbirlere uyulmaması halinde para cezalarının yazılmasına devam edileceğinin  bilinmesini istiyorlar.

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MUĞLA/YATAĞAN


Anahtar Kelimeler: Yatağan Kahvehanelerinde Denetim
8.2° / 2.9°
 • BIST 100

  5.192%-0,75
 • DOLAR

  18,8046% 0,01
 • EURO

  20,4323% -0,30
 • GRAM ALTIN

  1.166,2% -0,02
 • Ç. ALTIN

  1924,23% -0,02