YATAĞAN'DA ARANAN 3 KİŞİ YAKALANDI

Yatağan İlçesinde büyük bir kararlılıkla sürdürülen Koronavirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında gerçekleştirilen denetimler hız kesmiyor
Polisiye Haberler 6.11.2020 16:58:00 0

Yatağan Kaymakamlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri bir taraftan koronovirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele konusundaki kararlı denetimlerini sürdürürken, diğer taraftan da  aranmaları  ve yakalamaları olan şahısları tek tek yakalıyorlar.

 

Bilindiği gibi Yatağan İlçesinde büyük bir kararlılıkla sürdürülen Koronavirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında  gerçekleştirilen denetimler hız kesmiyor. Bu bağlamda  İlçe Kaymakamlığının koordinesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Belediye Başkanlığı, İlçe Tarım Müdürlüğü ve İlçe Sağlık Müdürlüğü görevlileri tarafından ilçe merkezinde gerçekleştirilen denetimler büyük bir kararlılıkla sürdürülüyor. Yapılan denetimlerin büyük kararllılıkla gerçekleştirildiği ise tedbirlere uymayanlara yazılan çok sayıdaki cezadan belli oluyor.

 

Bir taraftan koronovirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele konusundaki kararlı denetimlerini sürdüren Yatağan İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri, diğer taraftan da  aranmaları  ve yakalamaları olan şahısları tek tek yakalayarak İlçesinin daha da güvenli ilçe olması için çalışıyor.

 

 Yatağan İlçe Emniyet Müdürlüğü, Suç Araştırma ve Soruşturma Büro Amirliği görevlileri tarafından aranması olan şahısların iş ve adreslerini tespit ederek,  tek tek yakalıyorlar. Son olarak polis ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde:

 

Tutak İlçesinde işlediği bir suçtan dolayı aranmakta olan Ş. T. isimli şahıs, Yatağan İlçesinde işlediği bir suçtan dolayı aranmakta olan M.T. isimli şahıs, Yine Yatağan İlçesinde işlediği bir suçtan dolayı aranmakta olan E.G. isimli şahıs olmak üzere toplam 3 şahıs yakalandı.

 

Aranmaları olduğundan dolayı yakalanan 3 şahıs, haklarında Yatağan Polis Merkezi Amirliğindeki işlemlerin ardından sevk edilirlerek cezaevine teslim edildi. Yatağan İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerinin suç ve suçlularla mücadelesindeki  kararlılığı vatandaşların da haklı takdirini kazanıyor.

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MUĞLA/YATAĞAN

Anahtar Kelimeler: YATAĞAN' ARANAN YAKALANDI
 • BIST 100

  2.868%1,37
 • DOLAR

  17,9527% 0,47
 • EURO

  18,5515% 0,74
 • GRAM ALTIN

  1.032,0% 0,21
 • Ç. ALTIN

  1702,8% 0,21
37.2° / 22.9°